Wstęp do Użyteczności. Jak z niej korzystać, by się opłacała ! Bezpłatny sampling szkolenia firmy CTS z „Web Usability”.

Wstęp do Użyteczności. Jak z niej korzystać, by się opłacała ! Bezpłatny sampling szkolenia firmy CTS z „Web Usability”. nf.pl

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką na bezpłatny sampling szkolenia, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o osobach pracujących nad tworzeniem stron www.

Termin i miejsce szkolenia:
Sampling odbędzie się 31 marca 2011 roku w Warszawie. O dokładnym miejscu szkolenia uczestnicy zostaną poinformowani w połowie marca.

Więcej o szkoleniu:
Firma CTS, w odpowiedzi na potrzeby swoich klientów stworzyła autorskie intensywne szkolenie z Web Usability  skierowane do specjalistów z różnych branż głównie pracowników agencji interaktywnych,
e-commerce, webmasterów, kierowników projektów IT i wszystkich innych zainteresowanych tematyką użyteczności. Podczas szkolenia w szybki i przystępny sposób rozwieją Państwo swoje wątpliwości oraz upewnią się jak tworzyć serwisy WWW:

- tak, by były one otwarte na klienta
- które nie ukrywają informacji, poszukiwanych przez użytkownika
- które, pozwolą zarobić więcej pieniędzy i zaoszczędzić na supporcie użytkownika

Inwestycja w użyteczność to nie tylko zwiększenie zysku z produktu. To przeciwdziałanie porażce. Na naszym szkoleniu dostarczymy Państwu niezbędne narzędzia ułatwiające świadome projektowanie zorientowane na użytkownika.

Program samplingu obejmować będzie następujące zagadnienia:

- podstawowe pojęcia użyteczności
- zarządzanie użytecznością w projekcie
- podstawowych reguł użyteczności
- skuteczne formularze
- komunikacja z klientem przez stronę WWW

Kim są nasi trenerzy ?
Kadra trenerska CTS to certyfikowani wykładowcy, z bogatym doświadczeniem w nauczaniu, współpracownicy uniwersytetów, często mający na swoim koncie liczne publikacje z zakresu nowości w technologiach IT, najnowszych kierunkach informatyzacji czy norm prawnych obowiązujących w tej branży.
Sampling poprowadzi Wojciech Kuśmierek.
Współzałożyciel UseLabu - pierwszej w Polsce firmy, której głównym zadaniem jest doradztwo i projektowanie użyteczności. Pełnił tam funkcję członka zarządu i dyrektora działu badań i audytów.
Współpracował z wieloma czołowymi markami bankowości (m.in. mBank, BGŻ, Citi Handlowy, Bank Millennium), ubezpieczeń (m.in. Liberty Direct), e-commerce (m.in. Ceneo.pl, Allegro) i telekomunikacji (m.in.TP SA i Plus).

Obecnie zajmuje się rozwijaniem projektów na styku nauki i biznesu (we współpracy m.in. ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej i Ośrodkiem Przetwarzania Informacji, gdzie pełni funkcję Koordynatora Projektów Badawczych). Jest też konsultantem w zakresie strategii, użyteczności i user experience w licznych przedsięwzięciach biznesowych.Członek Special Interest Group on Computer Human Interaction przy Association for Computing Machinery.

Co zrobić, aby zapisać się na sampling:
Aby zarejestrować się na sampling należy wypełnić formularz zapisu znajdujący się na stronie http://www.cts.com.pl/zapisy-na-konferencje/22

Skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji miejsca.
Pozdrawiamy,
Zespół CTS
www.cts.com.pl

Nowoczesna Firma S.A.