Wyciskarka do soków Kuvings C9500

Wyciskarka do soków Kuvings C9500 Brand.ceo

Sezon letni powoli dobiega końca. Wraz z tym w naszych domowych spiżarniach zaczynają pojawiać się upragnione owoce i warzywa. Jest wiele pomysłów na to, jak można spożytkować je w kolejnych miesiącach. Jednym ze sposobów są świeżo wyciskane soki

Aby domowe soki nie traciły swoich najcenniejszych właściwości – witamin i minerałów, wyciskanie ich powinno odbywać się z użyciem wyciskarek wolnoobrotowych. To specjalne urządzenia AGD wyposażone w silnik o takich parametrach, że posiada dużą moc przy niskim momencie obrotowym. Cechą charakterystyczną dla tego typu wyciskarek jest liczba około 60 obrotów na minutę. Pozwala to na bardzo dokładne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw tak, aby znajdowały się w nich niemal wszystkie obecne minerały, składniki odżywcze i witaminy. Powolne wyciskanie owców zapewnia największą dokładność oraz staranność uzyskania soków o najlepszych parametrach. Ręczne wykonanie tego procesu jest możliwe do wykonania. Między innymi z tego powodu warto się zaopatrzyć w najlepsze na rynku urządzenia. Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Kuvings C9500 do takich właśnie się zalicza.

Wyciskarka Brand.ceo

Budowa wyciskarki

Urządzenie Kuvings C9500, podobnie jak wszystkie inne wyciskarki tej marki, charakteryzuje się niezwykle solidną i precyzyjnie wykonaną obudową. To połączenie idealnie gładkich materiałów, wysokiej jakości tworzywa sztucznego, z którego wykonano podstawę i górną część służącą do wkładania owoców i warzyw do wyciskarki. Rozwiązaniem, które z pewnością zostanie szybko docenione przez użytkowników, jest dużych rozmiarów otwór wrzutowy. Pozwala ona na wyciskanie nawet większych owoców i warzyw, bez konieczności ich krojenia na mniejsze części. Wyciskarka do soków Kuvings C9500 dostępna jest w sprzedaży w kilku wersjach kolorystycznych obudowy. W gamie dostępnych modeli znajdziemy kolor czerwony, czarny i srebrny, co na pewno pozwoli dopasować wygląd wyciskarki do wystroju kuchni. Dymiona na ciemny kolor górna część wyciskarki tworzy elegancką całość z kolorowym korpusem. To właśnie w jego wnętrzu kryje się niezawodny i bardzo cichy silnik elektryczny, wykonany w technologii indukcyjnej. Moc 240W sprawia, że to jeden z lepszych modeli w swojej klasie, pozwalający na uzyskanie wyśmienitych wyników pracy. Przy tych wszystkich zaletach wyciskarki nie można zapomnieć o tym, jak głośna jest jej praca. I tu można być spokojnym o najwyższy komfort użytkowania. Elektryczna, wolnoobrotowa wyciskarka do soków Kuvings C9500 może spokojnie działać również nocami, nie budząc domowników. Zaledwie 45 do 50 db sprawia, że jest to jedna z najcichszych wyciskarek na rynku w swojej klasie mocy.

Wyciskarka Brand.ceo


Udogodnienia

Producencki wyciskarki wolnoobrotowej Kuvings C9500 zadbali o to, aby korzystanie z urządzenia było jak najbardziej wygodne i bezpieczne. Długi kabel zasilający umożliwia na podłączenie wyciskarki nawet do bardziej oddalonego gniazdka. Natomiast starannie wyprofilowany niekapek umożliwia napełnienie sokiem wysokiej szklanki, jak również większego plastikowego naczynia, nie narażając na utratę ani jednej kropelki cennego soku. Nie zapominajmy o tym, co jest cechą charakterystyczną dla produktów marki Kuvings. To niezwykle długa gwarancja. W przypadku tego modelu, mamy do czynienia aż z 10 latami gwarancji. Daje nam to pewność, że świeżo zakupiona wyciskarka do soków Kuvings C9500, będzie służyć długimi latami, zapewniając nam najsmaczniejsze soki z pomarańczy, jabłek czy marchwi.

Dla kogo wyciskarka do soków Kuvings C9500?

Picie samodzielnie świeżo wyciskanych soków to nie tylko olbrzymia przyjemność. To również ukłon w stronę twojego zdrowia. Takie soki są pełne drogocennych składników odżywczych, niezbędnych dla prawidłowego rozwoju organizmu i utrzymywania go w doskonałej kondycji aż do później starości. W odróżnieniu od soków kupowanych w sklepach, te samodzielnie wyciskanie nie są sokami zagęszczanymi. Co to oznacza? Soki zagęszczone powstają poprzez odparowanie znajdującej się w niej wody. Wraz z nią zostają pozbawione witamin i minerałów oraz naturalnych aromatów. Przed rozlaniem do kartonów i butelek ponownie zostają rozrzedzone wodą, co jeszcze bardziej pogarsza ich walory smakowe i odżywcze. Jeśli nie godzisz się na takie rozwiązanie, wyciskarka do soków Kuvings C9500 jest właśnie dla Ciebie.

Promocja! Przy zakupie Kuvings C9500 - książka z przepisami + słoiczki na napoje + eko-torba na zakupy GRATIS!!!
Więcej na https://cookandlove.pl/wyciskarki-do-sokow.html