Wykładzina elastyczna – przełamany stereotyp

Wykładzina elastyczna – przełamany stereotyp wykładzina Duke/KOMFORT

Niedroga, wyjątkowo praktyczna, daje radę nawet w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Mimo to, do tej pory często była w niełasce, gdyż wielu osobom ciągle kojarzyła się w babcinym linoleum. Nic bardziej mylnego!

Nowoczesna wykładzina dywanowa ma naprawdę niewiele wspólnego, z tym co układano na podłogach w czasach PRL-u. Może jedynie to, że jest odporna na wilgoć i podobnie łatwo się czyści, dzięki czemu jest świetnym rozwiązaniem do kuchni czy przedpokoju.

Za to jej wzornictwo, to już zupełnie inna historia. Do wyboru macie między innymi drewno, kamień oraz imitacje płytek ceramicznych. Są też wykładziny gładkie w pełnej gamie kolorów oraz imitujące beton czy stal, które sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Styliści Komfort zwracają uwagę również na wzory dziecięce, które dzięki walorom użytkowym polecane są szczególnie do pokoi starszych dzieci – pełnych inwencji w zabawie przedszkolaków oraz uczniów.

– Wykładziny elstyczne to fajne rozwiązanie szczególnie dla ludzi młodych, którzy chcieliby mieszkać ładnie, ale nie mają ani budżetu na kosztowne rozwiązania, ani czasu na długie sprzątanie – mówi ambasadorka marki Komfort, Dorota Szalągowska.

Ich dużą zaletą jest również trwałość. Poprawnie zainstalowana, przy niewielkich nakładach pielęgnacyjnych będzie służyć przez wiele lat.

Sklepy Komfort S.A.