Wyraź swoją pasję dzięki roletom i tapetom Lotari

Wyraź swoją pasję dzięki roletom i tapetom Lotari Lotari.pl

Ludzie mają różne pasje. Jedni zachwycają się pojazdami różnego typu, innym daje przyjemność obcowanie z naturą. Dla jednych sensem życia jest muzyka, dla pozostałych – literatura.

Teraz można to wszystko pokazać odpowiednim wystrojem wnętrza i dekoracjami. Sprawdź, jak wykorzystać w tym celu rolety i tapety.

Urządzanie domu bądź mieszkania, czyli dobieranie kolorów, faktur oraz mebli, ma jeden cel – sprawić, by przebywanie we wnętrzu było przyjemnością, by chciało się tam wracać. Jest to jednocześnie łatwe i trudne do osiągnięcia. Dlaczego? Ponieważ efekt tkwi w szczegółach, to one nadają charakter wnętrzu i sprawiają, że po wejściu do niego czuje się konkretną atmosferę. Aby to osiągnąć, warto jednak zadać sobie jedno pytanie: co chcemy wyrazić poprzez wystrój?

Król przestworzy, czyli wnętrze dla lotnika

Są takie zainteresowania, które kształtują charakter i motywują do działania. Jako przykład można podać np. samoloty, czyli wynalazek braci Wright.

Urządzenie wnętrza stworzonego dla osób zainteresowanych lotnictwem jest proste. Wystarczy wybrać stonowane, najlepiej beżowo-brązowe kolory. Jedną ze ścian, np. tę przy łóżku, podkreśl tapetą prezentującą modele dawnych samolotów. Do tego granatowe łóżko i piękne, oparte na kontraście wnętrze gotowe.

Możesz również zdecydować się na rolety z podobnym motywem lub jedynie udekorować łóżko poduszkami z odpowiednim nadrukiem. Wszystko zależy od Ciebie – pierwsza propozycja zostanie z mieszkańcem na dłużej, drugą – łatwo zmienić w razie potrzeby.

Jeśli chcesz stworzyć wnętrze dla lotnika, to w ofercie marki Lotari znajdziesz efektowną kolekcję Aviator.

Kwieciste wnętrze pełne energii

O ile lotnictwo to już sprecyzowany motyw i konkretna wizja wnętrza, o tyle aranżacja inspirowana naturą może przybrać wiele różnych form. Kwiaty są rzecz jasna dekoracją o bardzo kobiecym charakterze i to właśnie przedstawicielki płci pięknej szybko odnajdą się wśród takich ozdób. Plusem wystroju tego typu jest to, że w zależności od chęci można wybrać wzory w intensywnych lub bardziej stonowanych kolorach.

Tapety lub rolety z kwiecistymi wzorami to bardzo nowoczesny sposób na przełamanie minimalistycznie urządzonego wnętrza. Z pewnością dodadzą energii, a do tego ocieplą wystrój. Na stronie Lotari można znaleźć np.  – delikatną, kobiecą, romantyczną – albo kolekcję Maki, zdecydowanie bardziej wyrazistą i dominującą we wnętrzu.

Wyraź swój pomysł na wnętrze

Można oczywiście posłużyć się już dostępnymi produktami, ale… jeżeli wolisz wyrazić swoje indywidualne upodobania, warto posłużyć się wirtualnym projektantem Dec’n’roll. Dzięki niemu stworzysz własne kompozycje, grafiki, a co za tym idzie – dokładnie takie wnętrze, jakiego oczekujesz.

Ulubiony wiersz, zdjęcie z wakacji lub graficzna abstrakcja – nie istnieją żadne ograniczenia. Wyraź swoją pasję i ciesz się aranżacją jedyną w swoim rodzaju.

Lotari