XVIII Międzynarodowy Kongres Kadry & Expo - ostatnia szansa na 25% rabatu

XVIII Międzynarodowy Kongres Kadry & Expo - ostatnia szansa na 25% rabatu nf.pl

XVIII Międzynarodowy Kongres Kadry & Expo odbędzie się w Warszawie, w dniach 21-23 października 2013 roku. Jak zwykle jesienią, Kongresowi towarzyszyć będzie wystawa firm szkoleniowych i dostawców usług dla HR – Expo Kadry.

Kongres Kadry to prestiżowe wydarzenie w branży  HR w Polsce. Organizatorem kongresu jest Nowoczesna Firma SA. Kongres Kadry to spotkanie menedżerów zarządzających ludźmi w firmie. Od 2005 roku, interesujące wystąpienia, ciekawe studia przypadków, uznani eksperci i światowej sławy prelegenci przyciągają na Kongres liczne grono prezesów, członków zarządu, dyrektorów i specjalistów personalnych. Kongres Kadry to zdecydowanie największe wydarzenie w branży HR w Polsce – przez kolejne edycje udało nam się zgromadzić blisko dziesięć tysięcy uczestników. Jest doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń personalnych wśród menedżerów zarządzających ludźmi w firmie.


Celem jesiennej edycji jest prezentacja doświadczeń liderów biznesowych. Przedstawimy przykłady firm polskich i zagranicznych, dla których pracownicy są największą wartością. Stąd hasło towarzyszące eventowi  – Biznes tworzą ludzie. Zaprosimy prezesów i wiceprezesów firm, HR biznes partnerów, dyrektorów personalnych, którzy podzielą się z Państwem swoją wiedzą – ich doświadczenie będzie zapewne inspiracją do podjęcia działań w Państwa firmach. Jak przystało na  międzynarodową edycję wśród prelegentów znajdą się uznani Keynote Speakers ale także zagraniczni praktycy, którzy zaprezentują wdrożenia personalne ze swoich firm. Wśród gości między innymi:


•    Paul Turner – profesor Management Practice w Birmingham City Business School
•    Kevin Cope - założyciel Acumen Learning - lider na rynku szkoleń z przedsiębiorczości. Autor bestsellera Wall Street Journal i New York Times – “Seeing the Big Picture: Business Acumen to Build Your Credability, Career and Company”
•    Regina Eckert - naukowiec-praktyk w Center for Creative Leadership
•    Chris Samsa - psycholog pozytywny, konsultant w grupie NeuroLeadership, wykładowca psychologii pozytywnej na University of East London, University College London (UCL) i Goldsmith"s College, a także Uniwersytecie Witten Herdecke w Niemczech.
Gościem specjalnym drugiego dnia Kongresu będzie prof. Jerzy Hausner - były minister gospodarki, pracy i polityki społecznej. Profesor Hausner poprowadzi prelekcję: Korzyści utracone - czy rynek pracy stać na upadłości firm?

Kongres Kadry to także prelekcje motywacyjne. W tym roku będziemy mieli przyjemność gościć:
•    Piotra Pustelnika – jednego z najwybitniejszych alpinistów i himalaistów. Jest trzecim polskim oraz dwudziestym pierwszym na świecie zdobywcą wszystkich himalajskich ośmiotysięczników Korony Himalajów i Karakorum.
•    Jacka Walkiewicza - charyzmatycznego mówcę  cenionego za ciekawy i pełen humoru, narracyjny styl prezentacji, jego wykłady na YouTubie biją rekordy popularności.
Wśród case study już potwierdzonych, znajdą się zrealizowane wdrożenia personalne, które zaprezentują menedżerowie praktycy, przedstawiciele największych i najlepiej zarządzanych organizacji w Polsce, w tym między innymi:
•    Budowanie kompetencji międzykulturowej kluczem do sukcesu w europejskim centrum usług wspólnych - Kemira  Świecie
•    Pracownicy jako wiarygodni ambasadorzy produktów i marek  - Danone
•    Budowa zintegrowanego systemu zarządzania wynagrodzeniami - Sanden Manufacturing Poland
•    Wykorzystanie wyników badania zaangażowania do pomiaru realizacji strategii - Reckitt Benckiser
•    Nowe podejście do zarządzania talentami w zmiennym otoczeniu biznesowym  - Tieto, Helsinki
•    Jak efektywnie budować kulturę innowacyjną -  Intel Technology Poland
•    Czy plan emerytalny może być użytecznym narzędziem HR - Air Liquide Polska
•    Jak wizja przerodziła się w rzeczywistość - filozofia zarządzania ludźmi w i jej wpływ na globalny sukces firmy - Remontowa Holding  SA
•    Komunikację tworzą ludzie. Jak opanować nieformalne kanały komunikacyjne - LG Display Poland
•    i wiele innych...
Obecnie trwają prace nad tworzeniem programu.
Pełna agenda będzie dostępna na początku września 2013 roku.

Więcej informacji: kongreskadry.pl