Zapraszamy do udziału w dyskusji: Efektywna wymiana informacji pomiędzy przedsiębiorcami, a księgowymi.

Zapraszamy do udziału w dyskusji: Efektywna wymiana informacji pomiędzy przedsiębiorcami, a księgowymi. nf.pl

Na 3 dni przed finałem Euro zapraszamy Ciebie na kolejne spotkanie z użytkownikami programów Varico. Porozmawiamy o możliwościach współpracy i wymiany informacji pomiędzy biurem rachunkowym a jego klientami. Na warsztat weźmiemy tradycyjne formy komunikacji oraz pokażemy nowe możliwości, które stają się coraz popularniejsze.

Chętnie słuchamy naszych użytkowników i wiemy, że chcą mieć wpływ na rozwój naszych rozwiązań. Szczególnie cenne będą propozycje od księgowych oraz od klientów końcowych, czyli przedsiębiorców.
Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy niespodziankę: Darmowa Gwarancja przez rok na usługę Ogarnik.mobi. To wymierna korzyść wynikająca z Twojego zaangażowania w rozwój naszych produktów.

Chcemy poznać zdanie dotychczasowych użytkowników, którzy już poznali w akcji Ogarnik.mobi oraz osób, które do tej pory nie miały okazji.

Tym razem spotykamy się:
26.06.2012 w godzinach 12.00 – 14.00 w oddziale w Bydgoszczy oraz
28.06.2012 w godzinach 11.00 – 13.00 w centrali w Poznaniu.

Wiemy, że cenisz czas, więc skupimy się na głównych zagadnieniach spotkania, czyli komunikacji BR<=>Klient, a szczegółowe propozycje zmian w programach Varico zbierzemy po spotkaniu.

Tradycyjnie zapewniamy gorącą atmosferę i ciekawych współuczestników do dyskusji.
Będziemy wdzięczni za potwierdzenie obecności na maila: sprzedaz.poznan@varico.pl lub zaznacz uczestnictwo w spotkaniu na Facebooku.

Varico w biznesie warto na nas liczyć