Zmywarka dla każdego?

Zmywarka dla każdego? Candy

Zmywarka to wygoda i oszczędność czasu oraz pieniędzy. Masz dużą rodzinę? Pora pozwolić się wyręczyć w nieprzyjemnym obowiązku funkcjonalnemu i eleganckiemu pomocnikowi. Twoje mieszkanie jest niewielkie? Nie musisz rezygnować ze zmywarki.

Zastanawiasz się, czy zmywarka marki Candy będzie dla Ciebie odpowiednia? Sprawdź:

1. Rozmiar ma znaczenie

A dokładniej pojemność zmywarki. Podobnie jak z pralką – lepiej kupić taką o większym bębnie i wybrać w zależności od ilości prania program na cały załadunek lub tylko pół. Do tej pory zmywarki mieściły maksymalnie 14 lub 15 kompletów naczyń. Jeśli posiadasz model CDPM 77883X na 16 kompletów, nie musisz się martwić, czy Twoja zmywarka pozmywa naczynia po obiedzie dla czterech osób. Mieszkasz w kawalerce i myślisz, że w Twojej kuchni nie zmieści się zmywarka? A czy sprawdziłeś niewielki, ale wydajny model Candy CDCP 6/E-S, który możesz postawić na kuchennym blacie lub zmywarkę o szerokości 45 cm?

2. Gotowość na każdą okazję

Gdy przygotowujesz posiłki, używasz różnych naczyń – to zrozumiałe. Innego podania wymaga sushi, a innego rosół czy kurczak. Czasem nie zmywasz od razu. Na szczęście Twoja pojemna zmywarka jest na to przygotowana, ponieważ ma 10 różnych programów dopasowanych do stopnia zabrudzenia i rodzaju naczyń.

Podobne artykuły:

3. Idealne dopasowanie do Twojej kuchni

Nie tylko dzięki nowoczesnemu włoskiemu designowi. Zmywarki Candy dostępne są zarówno w zabudowie, jak również wolnostojące. W zależności od tego, jak dużo miejsca masz do dyspozycji w swojej kuchni, możesz wybrać zmywarkę do zabudowy o standardowej szerokości 60 cm lub mniejszą – 45 cm. Podobnie wśród modeli wolnostojących. Masz niewielką kuchnię i nie zmieścisz zmywarki w ciągu szafek? Kompaktowa zmywarka CDCP 6/E-S jest właśnie dla Ciebie. Jeżeli zależy Tobie na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni w kuchni, sprawdź Candy Trio – innowacyjne połączenie zmywarki, płyty grzewczej i piekarnika w jednym urządzeniu lub Candy Duo – zmywarkę z piekarnikiem.

4. Dobra energia

Sprzęty AGD w domu mają wielką moc wpływania na nastrój. Zapytasz: w jaki sposób? Gdybyś kupił zmywarkę w najniższej klasie energetycznej, Twój dobry humor znikałby po otworzeniu koperty z rachunkiem za prąd i wodę. Na szczęście istnieje sposób na dobry nastrój dla całej rodziny. Wystarczy wybrać pojemną zmywarkę najwyższej klasy energetycznej A+++, która zużywa zaledwie 0,95 kWh na jeden cykl i 10 l wody. Singiel też będzie zadowolony pod warunkiem, że nie zmywa ręcznie, tylko korzysta z kompaktowej zmywarki Candy CDCP 6/E-S zużywającej zaledwie 0,62 kWh na jeden cykl i 6,5 l wody.

5. Czas pod kontrolą

Duża rodzina czy para borykają się z podobnymi problemami – brakiem czasu. Czy wiesz, że na zmywanie ręczne każdego dnia tracimy od pół godziny do godziny? Ten czas mógłbyś wykorzystać na spacer czy obejrzenie ulubionego serialu. Pozwól się wyręczyć zmywarce. Duża i pojemna na 16 kompletów naczyń jak Candy CDPM 77883X czy przeznaczona do małych mieszkań, dla osób, które nie gotują codziennie – CDCP 6/E-S – obie w taki sam sposób oszczędzają Twój czas i wyręczają w przykrym obowiązku. A jeżeli chcesz, żeby zmywarka pozmywała, gdy będziesz w pracy lub w kinie, włącz funkcję opóźnionego startu i gotowe!

Marka Candy to włoski design i nowoczesne rozwiązania dla każdego domu. Sprawdź i wybierz zmywarkę dla Ciebie i Twojej rodziny.