Bezpłatna konferencja – jak pozyskać dotacje unijne na rozwój firmy?

Bezpłatna konferencja – jak pozyskać dotacje unijne na rozwój firmy? © bzyxx - Fotolia.com

Nowa perspektywa finansowa 2014–2020 ukierunkowana jest przede wszystkim na wzrost innowacyjności polskich przedsiębiorstw oraz wzmocnienie ich współpracy z jednostkami naukowymi.

Firma konsultingowa EDORADCA oraz mBank mają przyjemność zaprosić na bezpłatną konferencję pt.: „STARTUJĄ DOTACJE – Jak pozyskać środki unijne na prace B+R i wdrażanie innowacji".

Udział w konferencji wskaże jak pobudzić innowacyjność oraz przygotować się do aplikowania o środki na inwestycje i projekty badawczo-rozwojowe.

Uczestnicy konferencji

Konferencja przeznaczona jest dla przedsiębiorców z sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, właścicieli i kadry zarządzającej oraz osób odpowiedzialnych za inwestycje, innowacje i wdrożenia w Firmie.

Tematyka konferencji

Podczas spotkania zostaną omówione w sposób przystępny i praktyczny, założenia programów wspierających działalność badawczo-rozwojową oraz programów ukierunkowanych na wspieranie działań inwestycyjnych w przedsiębiorstwach.

Istotną kwestią poruszaną podczas spotkania, będą najbliższe nabory wniosków, dzięki którym przedsiębiorcy mogą skorzystać, ze wsparcia na działania inwestycyjne i badawczo -rozwojowe: Szybka Ścieżka, Kredyt na innowacje technologiczne oraz Badanie na rynek.

Korzyści z udziału w konferencji

  • poznanie możliwości pozyskania dofinansowania na inwestycje i projekty badawczo-rozwojowe,
  • poznanie kluczowych zagadnień w zakresie innowacji, prac badawczo – rozwojowych czy komercjalizacji, oparte na rzeczywistych przykładach z projektów,
  • zdobycie praktycznej wiedzy związanej z przygotowaniem projektów innowacyjnych, inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych,
  • nawiązanie kontaktów biznesowych z innymi uczestnikami konferencji,
  • poznanie elementów, którymi warto się zająć już dzisiaj by pozyskać dofinansowanie w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Warto skorzystać w najbliższych latach z dotacji, mając na uwadze że Unia Europejska zachęca do rozwoju „inteligentnego”, wyróżniającego się wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w oparciu o starannie przygotowany projekt. Nasi doradcy podczas konferencji, doradzą jakie są najkorzystniejsze i najskuteczniejsze rozwiązania dla każdej branży z wykorzystaniem funduszy unijnych.

Spotkania odbędą się

16.06.2015 Koszalin – Hotel Trawa ul. Stare Bielice 7A

17.06.2015 Słupsk – Słupski Inkubator Technologiczny ul. Portowa 13B

Materiały do pobrania

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: marketing@edoradca.pl , bądź rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu: 883-100-042.

EDORADCA Kamila Kwiatkowska