Długoterminowy wynajem samochodów dla firm

Długoterminowy wynajem samochodów dla firm fleetcorp.pl

Dla każdego czas jest cenny, ale jego wartość zwykle najbardziej doceniają właściciele firm. Z myślą o nich, wypożyczalnie oferują długoterminowy wynajem samochodów.

Prowadząc firmę, w nawale codziennych spraw, telefonów i spotkań oczekujemy, że wszyscy z naszych współpracowników są gotowi do działania. Dotyczy to głównie osób, ale i od urządzeń mamy prawo oczekiwać niezawodności. Nienależnie czy mówimy o maszynach produkcyjnych czy samochodzie. Nikt przecież nie lubi tracić czasu na serwis i naprawy, a jak powszechnie wiadomo, czas to pieniądz.

Dla ceniących swój czas, wygodę i stały poziom firmowych wydatków, wypożyczalnie samochodów przygotowały interesujące rozwiązanie w postaci długoterminowego wynajmu samochodów dla firm. Usługa ta jest skierowana do wszystkich firm bez względu na ilość zatrudnianych pracowników.

W pierwszej chwili, można pomyśleć, jaki jest sens wypożyczania samochodu skoro można go kupić lub wziąć w leasing w ofercie dla firm. Takie rozwiązanie posiada wachlarz istotnych zalet. Posiadając auto firmowe – najczęściej jest ich klika lub więcej – musimy pamiętać o wymianach płynów eksploatacyjnych, przeglądach gwarancyjnych i technicznych czy o zbliżającym się terminie ubezpieczenia OC/AC. Jeżeli w tej kwestii możemy liczyć na naszych pracowników to wspaniale, lecz chyba każdy słyszał powiedzenie, że najlepszym samochodem na polskie dziurawe drogi jest ten firmowy - określające stosunek wielu pracowników do powierzonych im aut.

Wypożyczając samochód na dłuższy okres dla swojej firmy, możemy zapomnieć o tym wszystkim. Firma od, której wynajmujemy pojazd zobowiązana jest zająć się wszelkimi sprawami związanymi z jego eksploatacją. Poza prozaicznymi rzeczami jak wymiana opon czy ubezpieczenie, wypożyczalnia zagwarantuje nam pełny serwis na terenie całego kraju - w razie awarii od razu dostajemy samochód zastępczy i nie musimy się przejmować naprawą poprzedniego. Nie tracąc w ten sposób czasu, ani nerwów, od razu ruszając w dalszą drogę. Część wypożyczalni pozwala też na wymianę użytkowanego pojazdu na inny z tego samego segmentu bez podania powodu. Ogólnie rzecz ujmując, jeżeli po pewnym czasie dany samochód znudzi się nam, możemy bez problemu wymienić go na inny.

Oprócz względów organizacyjnych, takie rozwiązanie niesie za sobą korzyści finansowe. Zawierając umowę z wypożyczalnią, odpadają nam stałe koszty związane z eksploatacją floty samochodowej, jak również nieprzewidziane naprawy w serwisie, które często zdarzają się w najmniej odpowiednim momencie. Bez względu na ilość wynajętych samochodów otrzymujemy jedną fakturę, a wydatki na samochody są zawsze na stałym poziomie. W celu uzyskania bliższych szczegółów najlepiej skontaktować się z wypożyczalnią. Jedną z nich jest warszawska www.fleetcorp.pl

fleetcorp.pl