Dobre wrażenie w biznesie? Zrobisz je mając odpowiedni adres!

Dobre wrażenie w biznesie? Zrobisz je mając odpowiedni adres! Eactive

Podobno na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia mamy zaledwie 11 sekund. To naprawdę niewiele i z pewnością warto robić wszystko, aby potencjał tych sekund wykorzystać w pełni.

Obok pewnego uścisku dłoni, nienagannego wyglądu, szczerego uśmiechu, zaangażowania i pewności siebie, warto postawić na jeszcze jeden element. Otóż okazuje się, że dobre wrażenie robi… właściwy adres!

Zacznij od początku – co tworzy wrażenie, jakie wywierasz na ludziach?

Jeśli Twój rozmówca polubi Cię, otworzy się na Ciebie i Twoje propozycje, z pewnością łatwiej będzie Ci przeprowadzić daną rozmowę, uzyskać zlecenie, a nawet podpisać kontrakt. Po prostu musisz dać się polubić, wzbudzić sympatię i zaufanie. Co Ci w tym pomoże? Między innymi:

 • szczery uśmiech i pozytywne nastawienie,
 • bycie obecnym i uważne słuchanie rozmówcy,
 • stabilna i otwarta pozycja ciała,
 • bycie wiarygodnym,
 • dostosowanie się do stylu mówienia i zachowywania się rozmówcy,
 • stosowny strój i zadbany wygląd,
 • pewność siebie, jednak w połączeniu z dystansem do siebie.

W biznesie, jak i w codziennym życiu, liczy się bycie wiarygodnym. Jeśli rozmówca zaufa Twoim intencjom i kompetencjom, zbliżysz się do osiągnięcia swojego celu. Czas zatem na kolejny element, który z pewnością zrobi wrażenie na Twoim partnerze biznesowym – adres.

Wirtualne biuro to rozwiązanie, gdy potrzebny jest Ci jedynie adres

Czasem jest tak, że praktycznie nie potrzebujemy wyodrębnionej przestrzeni dla prowadzenia naszej działalności lub po prostu wystarcza nam ta domowa. Może jest to wygodne, ale dla zachowania pełnego profesjonalizmu prowadzonego biznesu warto postawić na usługę, jaką jest wirtualne biuro. Dzięki taki rozwiązaniom, nie przywiązujesz się fizycznie do miejsca, jednak uzyskujesz:

 • prestiżowy adres, np. w centrum Warszawy,
 • pełną obsługę korespondencji przychodzącej,
 • obsługę połączeń telefonicznych, kierowanych do Twojej firmy,
 • możliwość odbywania spotkań biznesowych w siedzibie prestiżowego biurowca.

Fakultatywnie możesz rozszerzyć tego typu usługi także o fachową pomoc księgową bądź organizacyjną.

Wirtualne biuro z pewnością będzie znakomitym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci po prostu na adresie, który zrobi wrażenie i będzie doskonałą wizytówką Twojej firmy.

Jeśli potrzebujesz także miejsca, po prostu wynajmij biuro serwisowane

Biura serwisowane to gabinety, w których możesz rozpocząć swoją pracę od zaraz. Doskonale wyposażone, usytuowane w znakomitych biurowcach z prestiżową lokalizacją. W taki sposób zyskujesz nie tylko adres – wizytówkę, ale także komfort pracy na warunkach, które elastycznie dopasujesz do własnych potrzeb. Tego typu usługi obejmują zazwyczaj także dostęp do nowoczesnych i doskonale wyposażonych sal konferencyjnych, obsługę recepcyjną, czy też możliwość korzystania z udogodnień w postaci restauracji, czy nawet sali fitness. Jeśli zatem poza znakomitym adresem poszukujesz także komfortowego miejsca do pracy, które będzie zarówno funkcjonalne, jak i reprezentacyjne, wynajmij biuro serwisowane. Jak się okazuje, tego typu rozwiązania to idealne propozycje, zarówno dla małych, jak i dużych firm. Przecież każdy i nie tylko w biznesie, chce zrobić, jak najlepsze wrażenie, prawda?

Jeśli szukasz naprawdę dobrego adresu i znakomitego biura, które będzie wizytówką Twojej działalności, wejdź na http://www.omnioffice.pl/ i wybierz rozwiązanie idealne.