Internetum - hosting i coś jeszcze

Internetum - hosting i coś jeszcze internetum.com/pl

Internetum to dynamicznie rozwijająca się firma, której główne oferowane usługi to hosting oraz sprzedaż domen.

Co więcej, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów firma ta zapewnia także doradztwo i opiekę nad marką, firma bądź usługą od początku jej istnienia w sieci. Internetum wspiera promocję firmy w Internacie poprzez takie usługi jak: marketing internetowy, social media, pozycjonowanie oraz, e-mail marketing. Poniżej znajdziesz kilka mocnych strony firmy hostingowej Internetum.

Niezawodność i kompatybilność

Internetum nigdy nie doprowadza do sytuacji, w której następuje sprzedaż większej liczby kont na danej maszynie niż posiadane zasoby sprzętowe. Jest to tak zwany overselling. Ponadto wszystkie posiadane przez firmę serwery działają pod kontrolą CloudLinux, komercyjnej dystrybucji Linuxa stworzonej do obsługi serwerów www. Nowoczesny system operacyjny oraz ograniczona ilość kont na danym serwerze sprawia, że wszystkie strony klientów działają szybko oraz stabilnie. Każda strona funkcjonuje niezależnie od innych klientów firmy hostingowej, a ruch generowany przez innych klientów nie ma wpływu na działanie pozostałych kont.

Klienci kont hostingowych posiadają rózne strony www, niejednokrotnie działające na starszych wersjach PHP. Internetum zapewniła klientom możliwość wyboru wersji PHP z poziomu panelu użytkownika, dzięki temu daje gwarancję, że konto hostingowe będzie zawsze kompatybilne ze skryptem serwisu. 

Po pierwsze, drugie i trzecie bezpieczeństwo

Każda firma gromadzie liczne dane, także te wyjątkowo ważne dla jej funkcjonowania. Ich przechowywanie wymaga specjalnego nadzoru i licznych systemów zabezpieczeń. Internetum, jako pierwsza firma wprowadziła do swojej oferty możliwość wykupienia trzech niezależnych i co najważniejsze, bezpłatnych kopii bezpieczeństwa, do których każdy, kto skorzysta z tej usługi będzie miał stały dostęp. Każda taka kopia przechowywana jest na oddzielnym serwerze. Takie działanie pozwala zminimalizować ryzyko utraty danych klientów. O to oznacza w praktyce? W momencie jakiejkolwiek awarii hostingu, błędu bądź sabotażu związanego z włamaniem lub wprowadzeniem wirusa, firma przywróci ostatnio zapisaną wersję strony czy sklepu internetowego całkowicie za darmo. 

Darmowe oprogramowanie i bazy danych

W ramach hostingu oferowanego przez Internetum każdy użytkownik za pomocą jednego kliknięcia posiada możliwość założenia strony internetowej czy bloga. Odbywa się to za pomocą całkowicie darmowego oprogramowania. Klienci maja dostęp do najpopularniejszych silników stron takich, jak: WordPress, Joomla, BBPress, Druppal i wielu innych. Takie rozwiązanie ułatwia pracę nie tylko amatorom, ale również profesjonalistom. Dzięki niemu nowe strony www oraz blogi są tworzone znacznie szybciej.

Klienci gromadzący dużą ilość danych nie muszą martwić się, że spowoduje to wolniejsze działanie ich strony internetowej. Wszystkie bazy danych są przechowywane na oddzielnych dyskach SSD, a co za tym idzie dedykowanych bazodanowych serwerach.. Pozwala to na sprawne działanie wymagających stron, na przykład takich, na których odbywa się duży ruch. Są to przede wszystkim popularne sklepy internetowe. Dodatkowym atutem takiego gromadzenia danych jest uniknięcie jakichkolwiek spowolnień, ponieważ dyski SSD działają szybko i stabilnie. 

Warto podkreślić, że Internetum zapewnia swoim klientom pomoc techniczną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Stawiając sobie za cel zadowolenie klientów i najwyższą jakość świadczonych usług firma nieustanie udoskonala swoją ofertę i osprzęt. W celu zapoznania się z szeroką ofertą firmy warto wejść na stronę www.internetum.com. Nawet bardzo wymagających klientów z pewnością zaskoczy szeroka oferta hostingowa oraz liczne dodatkowe usługi.

.