Jaki prezent dla klienta?

Jaki prezent dla klienta? nobilia.pl

Prowadzenie firmy wiąże się nie tylko z podpisywaniem umów czy wystawianiem faktur, ale również utrzymaniem pozytywnych relacji z klientami. Popularnym upominkiem dla klientów są kosze prezentowe, jednak warto również zdecydować się na coś innego.

Kosze prezentowe

Kosz prezentowy to niezwykle uniwersalny upominek, który powinien przypaść do gustu każdemu klientowi. Obecnie takie kosze można zakupić w wielu sklepach, jednak warto zapoznać się z ofertą zamieszczoną na stronie Nobilia.pl. Idealny kosz prezentowy to taki, który zawiera produkty najwyższej jakości. Co jednak powinno znaleźć się w takim koszu? Najlepiej ekskluzywna bombonierka lub tabliczka czekolady, dobra kawa i herbata, słone przekąski oraz pralinki. Niektóre kosze zawierają dodatkowo alkohol, jednak z takim prezentem należy uważać, ponieważ nie każda osoba może być z niego zadowolona. Decydując się na zakup kosza, warto postarać się o to, aby zawierał on wyłącznie produkty pochodzące z najwyższej półki, ponieważ jedynie taki prezent wzbudzi uznanie w oczach każdego klienta.

Skórzane dodatki

Świetnym pomysłem na prezent dla bardzo ważnego klienta będzie z pewnością zakup czegoś, co zostało wykonane ze skóry. Taki prezent zawsze jest ponadczasowy i z pewnością przypadnie klientowi do gustu. Na co jednak warto postawić? Najlepiej w tym przypadku sprawdzi się skórzany portfel, pasek, aktówka, torba na laptopa, etui na artykuły piśmiennicze lub wizytownik. Skóra to bardzo dobry i elegancki materiał, który jest niezwykle odporny na działanie przeróżnych czynników zewnętrznych, dlatego też prezent wykonany ze skóry z pewnością przez wiele lat będzie dobrze służył klientowi. Galanteria skórzana to świetna alternatywa dla koszy prezentowych a taki prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego klienta.

Artykuły piśmiennicze

Bardzo uniwersalnym prezentem zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny są artykuły piśmiennicze, z których korzysta się każdego dnia. Warto jednak postawić na elegancki zestaw składający się z pióra oraz długopisu. Podczas zakupu takiego prezentu warto postawić na stonowane kolory, a najlepiej w tym przypadku sprawdzi się pióro oraz długopis w kolorze czarnym lub srebrnym.

Pudełko cygar lub butelka dobrego alkoholu

Niektóre kosze prezentowe zawierają alkohol, jednak nie wszyscy klienci mogą przepadać za słodyczami. W takim przypadku warto zdecydować się na zakup butelki dobrego alkoholu. Co jednak powinno przypaść do gustu klientowi? Najlepiej w tym przypadku sprawdza się wino z korkociągiem, whisky, koniak lub brandy. Innym ciekawym pomysłem może być również zakup pudełka cygar, ale tylko w sytuacji, gdy klient jest koneserem takiego właśnie produktu. Z tego też względu warto przed zakupem dowiedzieć się, czy klient będzie zadowolony z otrzymania takiego upominku, ponieważ nietrafiony prezent może wpłynąć negatywnie na wzajemne relacje, dlatego też lepiej tego uniknąć.

Firmowe gadżety

W sytuacji, gdy dane przedsiębiorstwo ma wielu klientów i nieco ograniczony budżet warto postawić na firmowe gadżety, które z pewnością okażą się bardzo przydatne w codziennej pracy, a oprócz tego stanowią świetną reklamę, o ile oczywiście będą opatrzone firmowym logo. Co jednak warto spakować w torebkę prezentową? Najlepiej w tym przypadku postawić na kalendarz, notatnik, długopis, planer oraz kubek.

Elektroniczne gadżety

Bardzo dobrą alternatywą dla koszy prezentowych mogą być elektroniczne gadżety, które z dnia na dzień stają się coraz bardziej popularne. Oczywiście nie chodzi tutaj o zakup laptopa, a raczej o przydatne dodatki, które z pewnością ułatwią pracę. Co jednak można podarować klientowi? W takim przypadku najlepiej sprawdzi się zewnętrzny dysk twardy, pendrive, karta pamięci, powerbank, czy też bezprzewodowa myszka do laptopa. Warto jednak zadbać o to, aby na tych gadżetach pojawiło się firmowe logo.

Dalej

x

3 komentarze

Nie udało się dodać komentarza, spróbuj ponownie za chwilę

Komentarz powinien być dłuższy niż 5 znaków

Prosze wprowadzić prawidłowy adres e-mail

Nick powinien być dłuższy niż 4 znaki

 • Bernard Herman Bernard Herman

  ATTENTION ATTENTION ATTENTION!!!We offer you a good opportunity to take out a loan.  -Flexible repayment schedule  - Loan amount: € 5,000.00 and above  -The interest rate of 1.5%  -The approval is quick  - No collateral check  Apply now!Send the Below information for correspondence:Name:Address:Tel:GreetingsBernard HermanEMAIL: betdahdgsar@gmail.com

  2020-04-16 11:04:46

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Hoffman Hoffman

  Witam Panie i Panowie.Potrzebujesz pomocy finansowej?Wiele osób szuka pomocy finansowej, ale nie wie, jak to zrobić.Czy wiesz, że możesz ubiegać się o pożyczkę i uzyskać pożyczkę w mniej niż 24 godziny, aby rozwiązać swoją sytuację finansową? Niektórzy mogą myśleć, że uzyskanie pożyczki jest trudne, ale muszę wiedzieć, że uzyskanie pożyczki od mojej firmy jest bardzo łatwe, ponieważ staramy się, aby pożyczki były łatwe, wygodne i niedrogie.Oferujemy elastyczne i wielokrotne opcje pożyczek, w tym pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone dostosowane do twoich potrzeb.Nasza usługa jest bardzo szybka, godna zaufania i niezawodna. Możesz pożyczyć od 1 000 do 20 milionów EUR według subsydiowanych rocznych stóp procentowych w wysokości 3%. NoviCap jest właściwą firmą do skontaktowania się w razie pilnej potrzeby pożyczki.NoviCap zapewnia rozwiązania finansowe. Firma oferuje wszelkiego rodzaju usługi finansowe, w tym pożyczki biznesowe, pożyczki osobiste itp. Możesz złożyć wniosek w dowolnym miejscu i czasie, możesz złożyć wniosek online, telefonicznie lub za pomocą laptopa.Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. Aby uzyskać więcej zapytań / pytań? - Skontaktuj się z nami za pośrednictwemE-mail: (novicapfinancialservices@gmail.com) LUBNapisz do nas na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819.

  2020-04-07 01:06:32

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Steve Hoffman Steve Hoffman

  Witam Panie i Panowie.Witamy w NoviCap Financial Service Provider.Czy pilnie potrzebujesz przełomu finansowego? Potrzebujesz pożyczki z różnych powodów? NoviCap oferuje elastyczne opcje pożyczek dostosowane do twoich potrzeb.NoviCap oferuje różnorodne opcje pożyczek wszystkim potrzebującym pomocy finansowej o niskich stopach procentowych 3%, niezależnie od tego, czy jest to pożyczka biznesowa, pożyczka osobista czy pożyczka na rachunki medyczne, zaliczka na wypłatę, finansowanie sprzętu, pożyczka hipoteczna itp. Usługa jest szybka, bezpieczna, niezawodna. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty pożyczki NoviCap, wyślij e-mail za pośrednictwem || novicapserviceprovider@gmail.com || lub Napisz do nas na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819O NOVICAPNoviCap, założona w 2015 roku, jest jednym z największych rynków pożyczek na świecie. Wiele osób, zwłaszcza właścicieli firm, korzysta z bezpłatnej usługi online NoviCap w celu znalezienia finansowania, przeglądając wiele produktów pożyczkowych z naszej szerokiej sieci programów pożyczkowych. NoviCap zapewnia finansowanie w szybki, elastyczny i przejrzysty sposób, oferując jednocześnie profesjonalnym inwestorom możliwość inwestowania w aktywa krótkoterminowe przynoszące ponadprzeciętne zwroty.Jesteśmy bardzo szybcy, godni zaufania i godni zaufania. Możesz pożyczyć od 1000 do 50 milionów euro. NoviCap jest właściwą firmą do skontaktowania się, gdy potrzebujesz pilnej pożyczki.Nigdy więcej marnowania czasu na próby uzyskania pożyczki od innych instytucji finansowych lub stresujące wizyty w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz.Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail na adres || novicapserviceprovider@gmail.com || Napisz do nas na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819

  2020-03-15 22:33:54

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz