Kredyt dla firm w Nest Bank

Kredyt dla firm w Nest Bank NF.pl

Prowadzenie i rozwój nawet niedużej firmy bywa kosztowne. Osoby prowadzące własną działalność najczęściej finansują rozwój z wcześniej odłożonych oszczędności. W dłuższej perspektywie takie działanie może okazać się jednak niewystarczające.

Bariera finansowa nie powinna jednak powstrzymywać początkujących przedsiębiorców przed realizacją marzeń i planów.

Kredyt dla firmy to sposób na szybki rozwój

Pierwsze lata funkcjonowania firmy to czas wzmożonych inwestycji. W tym okresie nakłady finansowe najczęściej przewyższają osiągane dochody. Zakup lub wynajęcie lokalu, nabycie sprzętu potrzebnego do pracy, remont i wyposażenie biur, niezbędne koncesje, zezwolenia i opłaty skarbowe, a także reklama – to tylko wybrane wydatki, które musi na ogół ponieść przedsiębiorca rozwijający własną firmę. Warto już na początku zainwestować w sprzęt wysokiej klasy, komfortowe biuro oraz odpowiednio dużą przestrzeń magazynową. Wszelkie zmiany, związane na przykład z rozwojem przedsiębiorstwa, wprowadzane w toku działalności firmy będą generowały zdecydowanie większe koszty i trudności. Kapitał potrzebny do rozwoju zależy od wielkości firmy oraz specyfiki oferowanych przez nią produktów lub usług. Jeśli przedsiębiorca nie dysponuje wystarczającymi środkami, może skorzystać z pożyczek oferowanych przez banki. Jedną z instytucji finansowych, które udzielają kredytów firmowych jest Nest Bank z ofertą BIZnest Kredyt.

Na co można przeznaczyć kredyt dla firm udzielany przez Nest Bank

Aby uzyskać dotację lub dofinansowanie na rozwój lub prowadzenie działalności gospodarczej ze środków publicznych, najczęściej trzeba spełnić szereg kryteriów, takich jak np. odpowiedni wiek, miejsce zamieszkania, wkład własny. Zazwyczaj trzeba mieć również dużo cierpliwości potrzebnej zarówno do wypełniania wszystkich dokumentów, jak i oczekiwania na decyzję o przyznaniu lub nieprzyznaniu pieniędzy. Do tego uzyskanych w ten sposób środków nie można przeznaczyć na dowolny cel. Często niedozwolone jest np. sfinansowanie z nich wynagrodzeń dla pracowników oraz zakupu nieruchomości. Przewagą kredytu dla firm udzielanego przez Nest Bank jest to, że można przeznaczyć go na dowolny cel. Wnioskowanie i uzyskanie decyzji kredytowej są zdecydowanie łatwiejsze i szybsze niż w przypadku większości innych form finansowania biznesu. Dodatkowo odsetki i opłaty związane z takim kredytem można zaliczyć do kosztów prowadzenia firmy.

Nest Bank – bank dla firm i oferowane przez niego kredyty

Marka Nest Bank pojawiła się na rynku usług finansowych pod koniec października 2016 roku. Nest Bank zastąpił FM Bank PBP oraz jego marki: Bank SMART i BIZ Bank. Jego oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów detalicznych oraz mikroprzedsiębiorstw, np. niedużych firm rodzinnych. Można zapoznać się z nią na stronie www.nestbank.pl. Nest Bank deklaruje, że ocenia biznes, a nie tylko papiery. Z tego rodzaju finansowania mogą korzystać firmy nawet od siódmego miesiąca prowadzenia firmy. Maksymalna kwota kredytu dla przedsiębiorców, jaką można uzyskać w Nest Banku, wynosi 550 tys. zł. Natomiast maksymalny okres spłaty kredytu to 144 miesiące, czyli aż 12 lat. Niezwykle korzystne jest także oprocentowanie kredytu, jego wysokość zaczyna się już od 2,47 proc. Minimalna prowizja wynosi natomiast 0 zł.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać kredyt

Kredyt dla firm w Nest Banku nie wymaga zabezpieczenia majątkowego ani poręczycieli. Wniosek o udzielenie kredytu można złożyć w dowolnej placówce Nest Banku. Po krótkiej rozmowie Doradca Klienta opracuje i przedstawi przedsiębiorcy najkorzystniejszą formę kredytowania działalności gospodarczej. Poinformuje on także o warunkach kredytu.

Wstępną decyzję kredytową można otrzymać nawet w ciągu pięciu minut.

Klienci, którzy potrzebują innych niż standardowe warunków kredytu, mogą wybrać Pakiet Elastyczny. Dzięki niemu możliwa jest zmiana dat płatności rat, zawieszenie spłaty rat kapitałowych na trzy miesiące, wydłużenie okresu kredytowania nawet o sześć miesięcy, obniżenie wysokości rat na określony czas.

Dalej

x

3 komentarze

Nie udało się dodać komentarza, spróbuj ponownie za chwilę

Komentarz powinien być dłuższy niż 5 znaków

Prosze wprowadzić prawidłowy adres e-mail

Nick powinien być dłuższy niż 4 znaki

 • Claudia Klein Claudia Klein

  Witaj, sezon świąteczny znów tu jest, ci, którzy otrzymali od nas pożyczkę, powinni wyjść i zacząć zeznawać, a ci, którzy potrzebują pilnej pożyczki, powinni się z nami skontaktować.Małe wprowadzenie o mnie.Nazywam się Claudia Klein, jestem Niemką i reprezentuję Spotcap Global Financial Services. Udzielamy wszelkiego rodzaju pożyczek według subsydiowanej stopy 3%Niezależnie od tego, czy jest to pożyczka na zakup domu lub samochodu, pożyczka na wakacje, czy pożyczka biznesowa, pożyczka osobista, bez względu na powody i potrzebne pieniądze. Oto najlepsze rozwiązanie problemów finansowych.Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 |Jeśli chodzi o pożyczanie przez Internet, jesteśmy bardzo wiarygodni i godni zaufania. Bardzo ważne jest, aby współpracować z odpowiednią firmą. Pomożemy Ci uzyskać najlepszą stopę oprocentowania pożyczki, niezależnie od wyniku kredytowego! Jeśli szukasz jakiejkolwiek pożyczki, jesteśmy odpowiednią firmą, z którą możesz się skontaktować.Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z powodu wysokiego oprocentowania , niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodówSkontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki za pośrednictwem tego e-maila: | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

  2019-11-11 15:07:07

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Bill Bill

  Uzyskanie uzasadnionej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują do tego rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczenia jest czymś, czego klienci zawsze martwią się, gdy szukają pożyczki od legalnego kredytodawcy. Ale ... zrobiliśmy tę różnicę w branży pożyczkowej. Możemy udzielić pożyczki w przedziale od 5 000,00 USD do 500 000 000 USD za jedyne 3% odsetek. Prosimy natychmiast odpowiedzieć na tę wiadomość e-mail: billjohnson.loanfirm011@gmail.com

  2018-09-21 14:56:23

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Williams Leo Williams Leo

  Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności? (williamsloanfundshelp@gmail.com) Oferujemy również Pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych o oprocentowaniu 3%. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym e-mailem: williamsloanfundshelp@gmail.com .... to jest mój numer kontaktowy +447480038084

  2018-01-11 09:59:51

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz