Kredyty dla profesjonalistów – łatwiej i szybciej

Kredyty dla profesjonalistów – łatwiej i szybciej nf.pl

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest dużym wyzwaniem, wymaga pełnego zaangażowania, czasu i wielu wyrzeczeń.

Niekiedy właściciel działalności gospodarczej potrzebuje przypływu większej gotówki, np. na rozbudowę firmy albo wypłaty dla pracowników. W rozwiązaniu tego problemu pomagają oczywiście banki.


Nawet w najlepszych przedsiębiorstwach zdarzają się kryzysy finansowe, dlatego większość banków oferuje możliwość wzięcia pożyczki gotówkowej ich właścicielom. Nie zawsze jednak jest tak, że firma otrzymuje pieniądze natychmiast, gdy tego potrzebuje. Załatwianie formalności, wypełnianie długich formularzy i czekanie dniami na decyzję w niektórych bankach zabiera cenny czas, który można przeznaczyć na nowe inwestycje albo spłatę długów. Czy sytuacja się zmieni?

W biznesie liczy się czas 

Zminimalizowanie formalności to nie wszystkie nowe zmiany, które przygotowały nowoczesne banki. Coraz częściej można spotkać kredyty udzielane online. Klienci zaczynają szukać placówek, które umożliwiają wzięcie pożyczki przez platformę internetową. I nie tylko w tradycyjny sposób – przez laptopa – ale poprzez urządzenia mobilne, np. smartfony czy tablety. Decyzje kredytowe powinny zapadać szybko, dlatego właściciele działalności gospodarczych oczekują od banków ułatwionych procedur. Formularze powinny być więc zwięzłe, a formalności ograniczone do minimum – bez zaświadczeń o dochodach czy dostępu do rachunku bankowego. To pozwala zaoszczędzić czas – wiadomo, że w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej rozbudowane formalności nie sprzyjają nowym przedsięwzięciom.

Innowacyjne rozwiązania finansowe dla firm

Niektóre banki, np. BIZ Bank, wprowadziły nowe rozwiązania. Na czym polega wygoda takiego kredytu online dla profesjonalistów? Właśnie na gwarancji natychmiastowej decyzji i minimum formalności. Bank nie wymaga zaświadczenia o dochodach, wystarczy oświadczenie klienta. Innowacyjne, zaufane podejście do klientów zapowiada całkiem nową bankowość – elastyczną, z indywidualną obsługą i profesjonalnymi doradcami.

materiały PR