Miejsce na Twoją konferencję

Miejsce na Twoją konferencję hotel Zdrojowy

Perfekcyjne warunki, idealne otoczenie sprzyjające pracy twórczej oraz kompleks spełniający najwyższe standardy – tak w skrócie można opisać Hotel SPA Dom Zdrojowy w Jastarni.

Organizacja spotkań biznesowych czy konferencji nad morzem pozwala zapewnić równowagę pomiędzy interesami a relaksem. Skutkuje to zarówno uzyskaniem satysfakcjonującego rezultatu szkoleń czy obiecujących transakcji, jak i należytym odpoczynkiem i regeneracją.

Konferencje nad morzem w Domu Zdrojowym pozwalają zapomnieć o codziennej rutynie, kompetentni pracownicy zapewniający profesjonalną obsługę oraz liczne atrakcje o to zadbają. Piękne położenie hotelu, który znajduje się w sercu półwyspu helskiego pozwoli odpocząć od zgiełku i hałasu. Idealne warunki zagwarantują udaną konferencję czy spotkanie. Hotel SPA Dom Zdrojowy posiada pięć sal konferencyjnych. Są one przestronne i posiadają profesjonalny sprzęt multimedialny. Oczywiście istnieje możliwość dodatkowego doposażenia sprzętu. Możliwa jest organizacja konferencji lub spotkań od nawet 5 do 160 członków. W przypadku zaplanowania spotkania w stylu gali pomieszczenie może zostać umeblowane stolikami oraz wygodnymi sofami. Sposób ustawienia jest dowolny, hotel oferuje ustawienie kinowe, teatralne, szkolne oraz przystosowane na salę koncertową

Podczas konferencji przerwa należy się każdemu. Aby pomóc odzyskać gościom siły witalne i energię Dom Zdrojowy zapewnia smaczne przekąski, świeżo mieloną kawę oraz napoje. Jednak znany jest również z pysznych lunchów i kolacji. Na szczególną uwagą zasługują wieczorne posiłki na Tarasie Letnim, z którego rozciąga się piękny widok na morze, oraz grille na plaży. Hotel posiada doskonałych kucharzy, którzy wykorzystując swe ogromne umiejętności zadowolą każde podniebienie. Kulinarne zachwyty dopełnią każde szkolenie czy konferencję.

Po ciężkim dniu relaks jest jak najbardziej wskazany. W Domu Zdrojowym zregenerować można się na wiele sposób. Spacer brzegiem morza niewątpliwie przyniesie chwilę wytchnienia, ale dla fanów SPA też się coś znajdzie. Goście mogą korzystać z basenu, jacuzzi, sauny suchej lub mokrej, tepidarium oraz słonecznej łączki. W ofercie hotelu znajduje się tez Klinika Zdrowia i Urody. To tam możliwe są wszelkie masaże nie tylko odprężające czy relaksujące, ale również lecznicze i upiększające. Wykwalifikowani fizjoterapeuci zapewnią niezapomnianą dawkę relaksu dla zmęczonych wysiłkiem intelektualnym gości.

Dalej

x

2 komentarze

Nie udało się dodać komentarza, spróbuj ponownie za chwilę

Komentarz powinien być dłuższy niż 5 znaków

Prosze wprowadzić prawidłowy adres e-mail

Nick powinien być dłuższy niż 4 znaki

 • Hoffman Hoffman

  Witam Panie i Panowie.Potrzebujesz pomocy finansowej?Wiele osób szuka pomocy finansowej, ale nie wie, jak to zrobić.Czy wiesz, że możesz ubiegać się o pożyczkę i uzyskać pożyczkę w mniej niż 24 godziny, aby rozwiązać swoją sytuację finansową? Niektórzy mogą myśleć, że uzyskanie pożyczki jest trudne, ale muszę wiedzieć, że uzyskanie pożyczki od mojej firmy jest bardzo łatwe, ponieważ staramy się, aby pożyczki były łatwe, wygodne i niedrogie.Oferujemy elastyczne i wielokrotne opcje pożyczek, w tym pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone dostosowane do twoich potrzeb.Nasza usługa jest bardzo szybka, godna zaufania i niezawodna. Możesz pożyczyć od 1 000 do 20 milionów EUR według subsydiowanych rocznych stóp procentowych w wysokości 3%. NoviCap jest właściwą firmą do skontaktowania się w razie pilnej potrzeby pożyczki.NoviCap zapewnia rozwiązania finansowe. Firma oferuje wszelkiego rodzaju usługi finansowe, w tym pożyczki biznesowe, pożyczki osobiste itp. Możesz złożyć wniosek w dowolnym miejscu i czasie, możesz złożyć wniosek online, telefonicznie lub za pomocą laptopa.Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. Aby uzyskać więcej zapytań / pytań? - Skontaktuj się z nami za pośrednictwemE-mail: (novicapfinancialservices@gmail.com) LUBNapisz do nas na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819.

  2020-04-07 01:04:18

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Steve Hoffman Steve Hoffman

  Witam Panie i Panowie.Witamy w NoviCap Financial Service Provider.Czy pilnie potrzebujesz przełomu finansowego? Potrzebujesz pożyczki z różnych powodów? NoviCap oferuje elastyczne opcje pożyczek dostosowane do twoich potrzeb.NoviCap oferuje różnorodne opcje pożyczek wszystkim potrzebującym pomocy finansowej o niskich stopach procentowych 3%, niezależnie od tego, czy jest to pożyczka biznesowa, pożyczka osobista czy pożyczka na rachunki medyczne, zaliczka na wypłatę, finansowanie sprzętu, pożyczka hipoteczna itp. Usługa jest szybka, bezpieczna, niezawodna. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty pożyczki NoviCap, wyślij e-mail za pośrednictwem || novicapserviceprovider@gmail.com || lub Napisz do nas na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819O NOVICAPNoviCap, założona w 2015 roku, jest jednym z największych rynków pożyczek na świecie. Wiele osób, zwłaszcza właścicieli firm, korzysta z bezpłatnej usługi online NoviCap w celu znalezienia finansowania, przeglądając wiele produktów pożyczkowych z naszej szerokiej sieci programów pożyczkowych. NoviCap zapewnia finansowanie w szybki, elastyczny i przejrzysty sposób, oferując jednocześnie profesjonalnym inwestorom możliwość inwestowania w aktywa krótkoterminowe przynoszące ponadprzeciętne zwroty.Jesteśmy bardzo szybcy, godni zaufania i godni zaufania. Możesz pożyczyć od 1000 do 50 milionów euro. NoviCap jest właściwą firmą do skontaktowania się, gdy potrzebujesz pilnej pożyczki.Nigdy więcej marnowania czasu na próby uzyskania pożyczki od innych instytucji finansowych lub stresujące wizyty w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz.Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail na adres || novicapserviceprovider@gmail.com || Napisz do nas na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819

  2020-03-15 22:33:54

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz