Miejsce na Twoją konferencję

Miejsce na Twoją konferencję hotel Zdrojowy

Perfekcyjne warunki, idealne otoczenie sprzyjające pracy twórczej oraz kompleks spełniający najwyższe standardy – tak w skrócie można opisać Hotel SPA Dom Zdrojowy w Jastarni.

Organizacja spotkań biznesowych czy konferencji nad morzem pozwala zapewnić równowagę pomiędzy interesami a relaksem. Skutkuje to zarówno uzyskaniem satysfakcjonującego rezultatu szkoleń czy obiecujących transakcji, jak i należytym odpoczynkiem i regeneracją.

Konferencje nad morzem w Domu Zdrojowym pozwalają zapomnieć o codziennej rutynie, kompetentni pracownicy zapewniający profesjonalną obsługę oraz liczne atrakcje o to zadbają. Piękne położenie hotelu, który znajduje się w sercu półwyspu helskiego pozwoli odpocząć od zgiełku i hałasu. Idealne warunki zagwarantują udaną konferencję czy spotkanie. Hotel SPA Dom Zdrojowy posiada pięć sal konferencyjnych. Są one przestronne i posiadają profesjonalny sprzęt multimedialny. Oczywiście istnieje możliwość dodatkowego doposażenia sprzętu. Możliwa jest organizacja konferencji lub spotkań od nawet 5 do 160 członków. W przypadku zaplanowania spotkania w stylu gali pomieszczenie może zostać umeblowane stolikami oraz wygodnymi sofami. Sposób ustawienia jest dowolny, hotel oferuje ustawienie kinowe, teatralne, szkolne oraz przystosowane na salę koncertową

Podczas konferencji przerwa należy się każdemu. Aby pomóc odzyskać gościom siły witalne i energię Dom Zdrojowy zapewnia smaczne przekąski, świeżo mieloną kawę oraz napoje. Jednak znany jest również z pysznych lunchów i kolacji. Na szczególną uwagą zasługują wieczorne posiłki na Tarasie Letnim, z którego rozciąga się piękny widok na morze, oraz grille na plaży. Hotel posiada doskonałych kucharzy, którzy wykorzystując swe ogromne umiejętności zadowolą każde podniebienie. Kulinarne zachwyty dopełnią każde szkolenie czy konferencję.

Po ciężkim dniu relaks jest jak najbardziej wskazany. W Domu Zdrojowym zregenerować można się na wiele sposób. Spacer brzegiem morza niewątpliwie przyniesie chwilę wytchnienia, ale dla fanów SPA też się coś znajdzie. Goście mogą korzystać z basenu, jacuzzi, sauny suchej lub mokrej, tepidarium oraz słonecznej łączki. W ofercie hotelu znajduje się tez Klinika Zdrowia i Urody. To tam możliwe są wszelkie masaże nie tylko odprężające czy relaksujące, ale również lecznicze i upiększające. Wykwalifikowani fizjoterapeuci zapewnią niezapomnianą dawkę relaksu dla zmęczonych wysiłkiem intelektualnym gości.