Myjnia parowa – Twój pomysł na biznes

Myjnia parowa – Twój pomysł na biznes Youtube.com

Myjka parowa to urządzenie wszechstronne, posiadające wiele zastosowań. Choć najczęściej możemy je spotkać w serwisach samochodowych oraz na myjniach, to w rzeczywistości funkcjonalność jest o wiele większa.

Po tego rodzaju produkty coraz częściej sięgają osoby, które dostrzegają atrakcyjną możliwość zarobkowania. Ekologiczna myjnia parowa może w stosunkowo niedługim czasie przynieść przedsiębiorcy realne korzyści.

Myjnie parowe cieszą się w Polsce stale rosnącą popularnością. Wynika to przede wszystkim z faktu, że są urządzeniami ekologicznymi, mającymi bardzo szerokie spectrum zastosowania. Właściciele firm coraz częściej rozumieją, że tam, gdzie panuje duża konkurencja można wyróżnić się na kilka sposobów: doskonałą jakością usług, konkurencyjnymi cenami oraz inwestowaniem w rozwiązania, które pozwolą minimalizować koszty pracy. Dysponując dobrze dobranym sprzętem w ramach własnej działalności można obsługiwać firmy transportowe, warsztaty samochodowe, jak również pracować dla większych klientów korporacyjnych. Wszystko zależy od naszego zaangażowania.

Biznes oparty na parze

Dla większości z nas myjnia samochodowa kojarzy się z dużym budynkiem, wieloma urządzeniami czyszczącymi oraz kilkoma osobami, które pracowały na to, aby samochód opuścił myjnię w stanie, który będzie satysfakcjonujący dla klienta. Myjki parowe sprawiły, że ten rynek przeszedł prawdziwą rewolucję i dał przedsiębiorcom zupełnie nowe możliwości zarabiania pieniędzy. Wcześniej, aby otworzyć myjnię samochodową trzeba było starać się o pozwolenie, dysponować odpowiednim obiektem, zakupić wyposażenie oraz zatrudnić kilka osób. Dziś często do skutecznego prowadzenia firmy wystarczy auto dostawcze, namiot lub lekka konstrukcja stalowa oraz właśnie urządzenie parowe. Bardzo dużą popularnością cieszą się mobilne myjnie parowe, realizujące zamówienia na terenie całego miasta, dojeżdżające do klienta o dowolnej porze oraz świadczące usługi o większej jakości, niż w przypadku myjni tradycyjnych.

Firmy posiadające flotę samochodową, autokomisy, salony zajmujące się kosmetyką samochodową oraz klienci indywidualni zrozumieli, że mycie parą jest nie tylko szybsze i tańsze, ale przede wszystkim lepsze i dokładniejsze. Ogromną zaletą myjni parowych jest również ich wykorzystanie do innych prac. Z powodzeniem możemy się zajmować prowadzeniem mobilnej firmy sprzątającej.

Urządzenie, które na siebie pracuje

Inwestując w nowe urządzenie mamy nadzieję, że będzie ono bezawaryjne oraz pozwoli wykonywać daną pracę sprawniej oraz szybciej, co bezpośrednio przełoży się zadowolenie klientów oraz zwiększenie ich liczby. W przypadku nowoczesnych myjni parowych marki Fortador mamy gwarancję, że całe przedsięwzięcie będzie udane.

Jeżeli cenisz:

 • innowacyjne i ekologiczne rozwiązania,
 • minimum formalności w trakcie pracy,
 • mobilność swojego biznesu,
 • szansę na szybkie pozyskanie swoich klientów,
 • możliwość poszerzenia usług firmy,
 • otwarcie się na nowe możliwości, które nie są związane z myciem pojazdów,
 • skuteczność swoich usług,
 • oszczędność czasu i pieniędzy.

To właśnie zakup takiego urządzenia będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Bardzo ważną zaletą, dla której warto zainwestować w myjnię parową jest jej funkcjonalność. Urządzenie do maksimum ogranicza bowiem koszty związane z obsługą, zakupem detergentów, używaniem wody. W skali miesiąca oraz roku można więc wygenerować całkiem pokaźne oszczędności. Mycie parą jest również o wiele skuteczniejsze niż mycie wodne. Odpadają nam wiec koszty związane z poprawkami. Myjnia parowa umożliwi działanie w wielu obszarach, a tym samym generowanie zysku. Biznes jest więc jak najbardziej rentowny.

Dlaczego warto mieć myjkę parową?

Najprostszą odpowiedzią jest oczywiście możliwość rozwijania własnego biznesu oraz lepsze świadczenie usług. Wymiana tradycyjnych myjek ciśnieniowych na nowoczesne parowe, np. Fortador PRO, PRO+ lub VOLT pozwala pracować wszędzie tam, gdzie nie mają zastosowania tradycyjne metody czyszczenia. Przedsiębiorca ma również możliwość świadczenia usług w obszarach, które do tej pory były dla niego zamknięte. Sprzątanie pomieszczeń biurowych i hotelowych, a także gastronomicznych, czyszczenie łodzi, luksusowych samochodów może być prostsze, niż to sobie wyobrażamy. Jakie są największe zalety myjni parowej? Warto wymienić kilka:

 • brak pozwoleń i koncesji na prowadzenie działalności,
 • mobilność firmy,
 • niskie koszty inwestycji oraz eksploatacji,
 • możliwość podjęcia współpracy w formie franczyzy,
 • jedno urządzenie to dwa stanowiska pracy (w przypadku myjek Fortador),
 • wysoka jakość mycia,
 • bezpieczeństwo dla klienta,
 • możliwość jednoczesnego mycia i dezynfekowania,
 • przewaga technologiczna nad myjniami tradycyjnymi,
 • ekologiczne rozwiązanie, które przemawia do klientów,
 • możliwość czyszczenia nawet najbardziej niedostępnych elementów,
 • niskie koszty zużycia materiałów eksploatacyjnych, np. detergentów.

Przedsiębiorca, który decyduje się na zakup myjni marki Fortador otrzymuje kompleksowe wsparcie, ma zapewnione szkolenia techniczne i produktowe, know-how, wsparcie serwisowe. Jest to niezwykle ważne na początku działalności, gdy pojawia się mnóstwo pytań oraz wątpliwości. Marka Fortador dokłada starań, aby zaoferować swoim klientom coś więcej niż zwykłą pomoc.

Więcej informacji na temat marki Fortador oraz myjek parowych można zdobyć odwiedzając stronę http://fortador.com/.