Poczta Polska z usługą paczki przez internet

Poczta Polska z usługą paczki przez internet Poczta Polska

Dostępna na platformie Envelo Neopaczka, to usługa dzięki której można przez internet opłacić nadanie paczki (PACZKA48 i PACZKA24) i samodzielnie przygotować dokumenty nadawcze.

Usługa Neopaczka umożliwia zarzadzanie przesyłką (śledzenie, zmiana adresata, pytania i reklamacje) z poziomu skrzynki Envelo. Wśród innych korzyści jakie przygotowała Poczta Poska jest możliwość personalizacji przesyłki poprzez dodanie logotypu firmy na nalepce adresowej oraz bezpłatne ubezpieczenie zawartości na kwotę do 1 000 zł. Cena do końca roku wynosi 9,99 zł (zamiast 12 zł) za paczkę do 0,5 kg.

Usługa Neopaczka jest dostępna dla firm z branży e-commerce, które zawarły umowę z operatorem platformy Envelo oraz dla osób prywatnych i prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, posiadających Konto Zaufane na platformie Envelo. Założenie Konta Zaufanego wymaga uwierzytelnienia tożsamości danej osoby, poprzez wizytę w dowolnej placówce pocztowej i jest bezpłatne.

Neopaczka to jedna z najnowszych e-usług na platformie Envelo. Flagowe produkty z rodziny Envelo to pocztówka z komputera lub smartfona – neokartka, neoznaczek, czyli znaczek pocztowy do samodzielnego wydruku i neolist, czyli list nadawany online i dostarczany adresatowi w wersji tradycyjnej. Platforma udostępnia ponadto usługi dla wystawców i odbiorców faktur – Neofakturę i Neorachunki.