Pod żaglami ITAKI - rejsy statkiem po Kanarach

Pod żaglami ITAKI - rejsy statkiem po Kanarach ITAKA

Jeżeli cenisz wygodę, lubisz odkrywać nowe miejsca, jednocześnie ciesząc się dobrą pogoda, to oferta rejsów po Wyspach Kanaryjskich jest dla Ciebie.

Propozycja przygotowana przez biuro podróży ITAKA, to swego rodzaju wycieczka objazdowa tyle, że w zupełnie nowym, lepszym wydaniu. Szczegóły zdradzamy poniżej.

Urlop inny niż wszystkie

Jak wiadomo nie każdy może pozwolić sobie na wypoczynek na pokładzie prywatnego luksusowego jachtu, zacumowanego w Monte Carlo, czy u wybrzeży Chorwacji. Lecz wakacje spędzone na pokładzie statku w komfortowych warunkach z licznymi atrakcjami są niemal na wyciągnięcie ręki. Błękitne wody Oceanu Atlantyckiego, przyjemne słońce oraz niezwykłe uroki hiszpańskich Wysp Kanaryjskich oraz portugalskiej Madery, to tylko z niektóre z atrakcji, przygotowanych dla gości przez organizatora i załogę statku.

Rejsy statkiem po Kanarach ITAKA

All Inclusive pod słoneczną banderą

Zanim jednak rozpocznie się wielka przygoda na pokładzie komfortowego statku, trzeba dotrzeć do portu. O to oczywiście też zadbała ITAKA. Uczestnicy rejsu udają się z Polski samolotem np. na Teneryfę, gdzie mają zapewniony transfer z lotniska do portu, w którym czeka na nich zacumowany statek, choć jest też możliwość dojazdu na własną rękę. Skoro już o statku mowa, to warto powiedzieć, że jest to ponad 130-metrowa jednostka, dysponująca, aż siedmioma pokładami pasażerskimi, na których do dyspozycji uczestników rejsu znajdują się m.in. dwie restauracje, sześć barów oraz basen. W dużym skrócie, pływający hotel z wieloma udogodnieniami, takimi jak sauna, siłownia, pralnia, salony kosmetyczny i fryzjerski, czy nawet strefa wolnocłowa. W trakcie rejsu załoga przygotowała dla uczestników wiele rozrywek jak np. koktajl z kapitanem, świętowanie urodzin, czy możliwość odnowienia przysięgi małżeńskiej. Warto dodać, że na pokładzie obowiązują różne warianty All inclusive, co z pewnością docenią pasażerowie ceniący wygodę.

Rejsy statkiem po Kanarach iTAKA

Na morzu i lądzie

Rejsy statkiem wycieczkowym ITAKI, posiadają kilka wariantów. Uczestnik ma do wyboru zarówno trasę, jak i całą masę wycieczek fakultatywnych i tylko od niego zależy, czy w danym dniu uda się na zwiedzanie wyspy, czy może odda się kąpielom słonecznym na plaży. Decydując się na spędzenie wspaniałego urlopu na statku, można wybierać spośród aż ośmiu tras, którymi płynie statek. Przykładowo, rejs Królowe Atlantyku to możliwość zobaczenia czterech różnorodnych Wysp Kanaryjskich (Teneryfa, La Palma, Gran Canaria i La Gomera) oraz portugalskiej Madery, ostatnio jeszcze bardziej popularnej ze względu na pochodzącego stamtąd Cristiano Ronaldo. Pozostałe warianty oferują także zwiedzanie Madery, lecz w połączeniu z innym zestawem Wysp Kanaryjskich. Oczywiście jest też opcja zawijania tylko do kanaryjskich portów i zobaczenia, aż pięciu hiszpańskich wysp w trakcie jednego rejsu. Jeżeli komuś jeszcze mało może wybrać opcję z wizytą na Czarnym Lądzie i spędzić dzień w marokańskim Agadirze poznając jego uroki. Wycieczkę dopełni zwiedzanie czterech Wysp Kanaryjskich, także z pewnością, każdy znajdzie coś dla siebie.

Rejsy statkiem po Kanarach ITAKA

Atrakcyjne 7+7

Rejsy trwają około tygodnia i jeżeli w ich trakcie chcemy skorzystać w pełni z bogatego programu wycieczek, po obfitującym we wrażenia zwiedzaniu, może najść nas ochota na dłuższą chwilę relaksu. Dlatego została przygotowana opcja przedłużenia urlopu o dodatkowy tydzień. Ty razem jednak nie jest on spędzany na pokładzie statku, lecz w jednym z hoteli znajdujących się na Gran Canarii lub Teneryfie. Po takim urlopie możemy mieć 100% pewność, że nasze akumulatory zostaną odpowiednio naładowane.

itaka.pl