Prowadzisz swój biznes? Rozmawiaj za grosze!

Prowadzisz swój biznes? Rozmawiaj za grosze! Virgin Mobile

Prowadzenie własnej firmy to ogromne przedsięwzięcie. Kiedy pracujemy na etacie, w zasadzie niewiele rzeczy zaprząta naszą głowę. Po 8 godzinach spędzonych w biurze, możemy z czystym sumieniem wrócić do domu i zająć się swoimi sprawami.

Własna firma, choć wiąże się z wieloma przywilejami i daje ogromną możliwość rozwoju, to także nieustanne zamieszanie. Wypłaty, przelewy, podatki, rachunki – lista spraw, którymi musimy zająć się każdego dnia, wydaje się nie mieć końca. Jak optymalizować swoją pracę, by mieć więcej czasu dla siebie? Jakie oferty na usługi wybrać, aby więcej pieniędzy zostało w naszej kieszeni?

Abonament dla firm? Wybierz mądrze

Operatorzy telefonii komórkowych prześcigają się w konstruowaniu atrakcyjnych ofert dla przedsiębiorców. Czym jednak jest atrakcyjna oferta? Jak wybrać pakiet dopasowany do potrzeb naszej firmy? Przede wszystkim, zanim zdecydujemy się podpisać jakąkolwiek umowę, przyjrzyjmy się specyfice naszej działalności i nawykom naszych pracowników. Jak dużo rozmów telefonicznych przeprowadzamy? Ile telefonów służbowych jest w naszej firmie? Jeśli prowadzimy mały, rodzinny biznes, prawdopodobnie nie będziemy potrzebowali kilku telefonów służbowych, jeśli jednak jesteśmy właścicielami większego przedsiębiorstwa ze sprawnie działającym działem handlowym, tani plan taryfowy pozwoli nam prowadzić rozmowy służbowe bez limitów. Bez względu na to, jak dużą firmą zarządzamy, dobrze dopasowana oferta każdorazowo pozwoli nam zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.

W grupie siła

Virgin Mobile – największy wirtualny operator, choć do tej pory kierował swoją ofertę do klientów indywidualnych, właśnie wystartował z wyjątkową propozycją dla przedsiębiorców. To unikatowa sytuacja, bo klienci sami wskazali operatorowi potrzebę opracowania dedykowanej oferty dla osób posługujących się numerem NIP. Według danych obecnie aż 20% bazy klientów stanowią właśnie przedsiębiorcy. W niedługim czasie liczba ta na pewno wzrośnie, ponieważ propozycja Virgin Mobile jest niezwykle atrakcyjna. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się korzystać z usług operatora, będą mogli tworzyć grupy abonamentów z 50% upustem na każdą kolejną aktywację lub przeniesiony numer. Każdy przedsiębiorca korzystający z tej oferty będzie mógł utworzyć grupę od 2 do 5 numerów, a także nawet do 4 takich grup, co łącznie da możliwość podpięcia nawet 20 numerów w jednej firmie.

Elastyczna oferta dla małych firm

Dla przedsiębiorców prowadzących działalność na mniejszą skalę, którzy nie potrzebują kilku telefonów służbowych w swojej firmie, Virgin Mobile przygotowało interesującą opcję abonamentową. Przedsiębiorcy mogą wybrać jeden z trzech planów taryfowych, który rozliczą na podstawie faktury VAT. Co ciekawe, właściciele firm mogą korzystać ze wszystkich przywilejów, jakimi cieszą się w Virgin Mobile klienci indywidualni. A są to:

  • Krótki okres zobowiązania – umowa zawierana jest na czas nieokreślony i bez żadnych kosztów można rozwiązać ją, zachowując 30-dniowy okres wypowiedzenia. Jeśli przedsiębiorca postanowi zawiesić lub zakończyć działalność, nie będzie musiał martwić się kosztami wynikającymi z długoterminowych umów. W Virgin Mobile w dowolnej chwili możemy rozwiązać umowę i wrócić do korzystania z usług, kiedy nasza firma stanie na nogi.
  • Elastyczność – jeśli nasza firma urośnie w siłę i nasze potrzeby wzrosną lub przeciwnie – z różnych względów ograniczymy działalność – w dowolnej chwili będziemy mogli zmienić plan taryfowy na wyższy bądź niższy, bez żadnych dodatkowych opłat czy kar umownych.
  • Łatwość dostępu – każdy przedsiębiorca lubi trzymać rękę na pulsie. Dzięki łatwemu i wygodnemu dostępowi online w dowolnej chwili, z każdego miejsca na świecie sprawdzimy stan swojego konta i zapoznamy się z usługami dostępnymi w naszym pakiecie.

Więcej informacji o ofercie dla firm w Virgin Mobile znajdziesz TUTAJ.