Warunki jakie trzeba spełnić, by otrzymać pożyczkę

Warunki jakie trzeba spełnić, by otrzymać pożyczkę sxc.hu

Popularność pożyczek gotówkowych jako formy wsparcia finansowego wynika z szybkiej obsługi klientów przez instytucje prowadzące tego typu działalność.

Wystarczy przedłożyć zaledwie kilka dokumentów poświadczających tożsamość i zdolność kredytową pożyczkobiorcy, aby wnioskować o dodatkowe środki pieniężne. 

O przyznanie pożyczki gotówkowej ubiega się dziś coraz więcej osób. Uzyskane w ten sposób środki pieniężne przeznaczane są na bardzo różne cele, począwszy od budowy czy kupna domu, poprzez remont mieszkania i zakup wyposażenia bądź sprzętów, na organizacji wakacyjnych wypoczynków kończąc. Zachętą do korzystania z pożyczek gotówkowych udzielanych przez instytucje finansowe są też atrakcyjne oferty, w których proponuje się pożyczkobiorcom przyznanie w krótkim czasie środków finansowych na korzystnych warunkach. Jakie więc trzeba spełnić wymogi, aby ubiegać się o pożyczkę? 

Jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pożyczkę?

Wnioskując o przyznanie pożyczki, konieczne jest dostarczenie doradcy finansowemu dokumentów, na podstawie których będzie on w stanie określić zdolność kredytową klienta. Przykładowo, w instytucji MiniCredit niezbędne jest przedłożenie dokumentu tożsamości potwierdzającego obywatelstwo polskie, numeru PESEL i zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach. Ponadto należy też wykazać, że nie figuruje się w rejestrach dłużników. W celu identyfikacji klienta i późniejszego przekazania środków finansowych niezbędne jest również podanie numeru osobistego rachunku bankowego. Ze względu na niewielką ilość formalności koniecznych do załatwienia, wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo łatwe, a proces jej przyznania dość szybki. 

Podobne artykuły:


Przedkładając niezbędne dla uzyskania pożyczki dokumenty, trzeba mieć na uwadze, by dane w nich zawarte były bezbłędne, ponieważ instytucje finansowe weryfikują otrzymywane informacje. Wszelkie niezgodności mogą być powodem komplikacji i odmowy przyznania środków pieniężnych. Pożyczka udzielana jest tylko tym osobom, które wykażą zdolność kredytową. Dlatego doradca finansowy bierze pod uwagę wysokość i źródło uzyskiwanych dochodów. Najczęściej o pożyczkę ubiegają się osoby w wieku 20-70 lat, dla których źródłem dochodu jest praca na podstawie umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych, emerytura, renta, działalność gospodarcza lub rolnicza. O przyznanie środków finansowych można wnioskować indywidualnie lub wspólnie z małżonkiem, pracując w kraju bądź za granicą. 

Ile pożyczki możemy dostać?

Wysokość udzielanej pożyczki uwarunkowana jest wysokością osiąganych dochodów i dotychczasową historią kredytową pożyczkobiorcy. W przypadku stałych dochodów i zdolności kredytowej można liczyć na uzyskanie wyższych środków pieniężnych. Jakiekolwiek wątpliwości w związku z historią kredytową klienta mogą być przyczyną decyzji odmownej ze strony instytucji finansowej. 

Po złożeniu wymaganych dokumentów w instytucji finansowej sytuacja klienta jest poddawana szczegółowej analizie, na podstawie której podejmowana jest decyzja o przyznaniu pożyczki gotówkowej. Na odpowiedź ze strony instytucji klient zwykle oczekuje około kilkudziesięciu minut, ale zdarza się, że w przypadku wnioskowania o przyznanie dużych sum, nawet do dwudziestu czterech godzin. O wyniku postępowania klient jest informowany telefonicznie lub mailowo, a przyznaną kwotę otrzymuje na podane we wniosku indywidualne konto bankowe.

Podobne artykuły:


Więcej szczegółowych informacji na temat zasad związanych z ubieganiem się o pożyczkę gotówkową można przeczytać na https://www.mini-credit.pl/.

red

Dalej

x

7 komentarzy

Nie udało się dodać komentarza, spróbuj ponownie za chwilę

Komentarz powinien być dłuższy niż 5 znaków

Prosze wprowadzić prawidłowy adres e-mail

Nick powinien być dłuższy niż 4 znaki

 • vick mara vick mara

  (VICK MARA LOAN COMPANY)       (vickmara3@gmail.com)Witajcie, pani Vick mara, pożyczkodawcy, która jest wiarygodną i wiarygodną pożyczkąw warunkach jasne i zrozumiałe przy 2% stopie procentowej. od12 000 do 8 000 000 USD, tylko euro i funty. Udzielam pożyczek biznesowych,Pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków. Jeśli typotrzebować loana2   musisz skontaktować się ze mną bezpośrednioW: (vickmara3@gmail.com)Niech cię Bóg błogosławi.Z poważaniem,Pani: vick maraEmail: (vickmara3@gmail.com)Uwaga: całą odpowiedź należy przesłać na adres: (vickmara3@gmail.com)

  2018-03-14 21:54:14

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Hobelman Hobelman

  Czy potrzebujesz pożyczki? JEŚLI TAK! Skontaktuj się z Hobelman Finance and Mortgages Limited® Dla małych i dużych pożyczek. Oferujemy pożyczki po przystępnej stopie procentowej w wysokości 2%. Skontaktuj się z nami już dziś za pośrednictwem poczty elektronicznej na hobelmanfinance@gmail.com, a Twoja współpraca z nami będzie dobrym doświadczeniem. +17816567138 kredyt jest otwarty dla wszystkich bez względu na narodowość.

  2018-02-23 13:39:18

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • doradcakredytmarket doradcakredytmarket

  Dzień dobry,procedura ubiegania się o kredyt dla firm nie musi być czasochłonna iskomplikowana. Co więcej, nie musi kosztować dużo. Wiemy, że do tegoprzyzwyczaiły przedsiębiorców banki i różne instytucje pozabankowe, ale jako bylibankowcy chcemy to podejście zmienić! Wychodząc na przeciw oczekiwaniomprzedsiębiorców Kredyt Market przygotował ofertę, dzięki której środki na rozwójfirmy można pozyskać nie wychodząc z domu. Przedsiębiorców prowadzącychswój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy wKredytmarket.com. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do6 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełnianiawniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję zpropozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach odzatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Podokładne wyliczenia

  2018-02-01 13:31:07

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • BLANK ATM CARD BLANK ATM CARD

  UZYSKAĆ ​​KARTĘ KREDYTOWĄ, KTÓRA MOŻE ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE NA ZAWSZEJesteśmy profesjonalnym zespołem z dużym ringiem na całym świecie. Z ponad 2 milionami bankomatów zainfekowanych przez nasze złośliwe oprogramowanie i skimmery, możemy pobrać dane karty bankowej, które zawierają ścieżkę (1) i ścieżkę (2) za pomocą pinezki karty. Klonujemy te karty za pomocą przechwyconych danych do prawdziwych kart bankomatowych, które mogą być użyte do wypłaty w bankomacie lub przesuwania w sklepach i punktach sprzedaży. Sprzedajemy i dostarczamy te karty wszystkim naszym klientom i zainteresowanym nabywcom na całym świecie, karta ma dzienny limit wypłat w wysokości 5 500 USD w bankomacie i do 2,500 USD w sklepach.Oto nasze cenniki KART O ATM:BALANS: CENA10 000 USD: 200 USD20 000 USD: 300 USD35 000 USD: 450 USD50 000 USD: 500 USD100 000 USD: 5 500 USDCeny zawierają opłaty za wysyłkę i opłaty, zamów teraz: Skontaktuj się z nami:americanewbllankatm@gmail.comCZĘSTO ZADAWANE PYTANIA (FAQ)W trakcie świadczenia tych usług natknęliśmy się na tak wielu klientów, którzy mają różne pytania, więc mamy na celu odpowiedzieć na kilka pytań:(1): Czy sprzedajesz pieniądze?Nie, nie sprzedajemy pieniędzy. Jeśli przeczytasz nasz post poprawnie, zrozumiesz, jak działa ta cała sprawa.(2): Czy ta usługa / karta jest dostępna w moim kraju?Tak, nasze usługi / karty są dostępne na całym świecie, ponieważ programujemy je za pomocą zaawansowanych narzędzi hakerskich, które mogą uzyskać dostęp do dowolnego banku na świecie.(3): Jak uzyskać kartę po dokonaniu płatności?Wysyłamy za pośrednictwem DHL LUB AGENTA OSOBISTEGO, standardowa wysyłka zwykle trwa 3 dni. Potrzebujemy tylko twoich danych osobowych.Zamów teraz, skontaktuj się z nami za pomocą:americanewbllankatm@gmail.com

  2017-12-10 19:36:38

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • http://nf.pl/ http://nf.pl/

  witam jesteś w potrzebie pilnej pożyczki zapłacić swój dług rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rozpocząć domu ??? to tutaj przychodzi You Trust Company kabiny i przekaźnik na 100% pewien, bo to jest firma, gdzie i zrealizowane mój kredyt dla mojej matki leków dzisiaj tak kontakt Stella Rene Loan Firm prawdziwe przetestowane i godne zaufania, a dzisiaj jestem szczęśliwy i dostałem pożyczkę od 120000 dzisiaj tak się podłączyć pod mrsstellareneloanfirm@hotmail.com dziś e-mail i uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje problemy, bo nie mogę utrzymać to wielkie świadectwo sam do mojej jaźni, więc zdecydujesz się napisać na miejscu, bo wielka radość doszła do mojego serca i dziś mam żyć nowym życiem wszystko dzięki Stella Renekolochatechee

  2015-08-14 12:31:41

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • sidney sidney

  Jak mam kredyt z łatwością, jestem panią Sidney, obecnie mieszka w Nowym Jorku, USA. Jestem wdowa w chwili z trójką dzieci i utknąłem w sytuacji finansowej. Ostatnich dwóch miesięcy potrzebowałem na refinansowanie i płacić rachunki i kilka innych poważnych długów. Szukałem pożyczki $ 550.000,00 USD potem ubiegać się o kredyt w jednym z firmy online pożyczki, gdzie byłem oszukany o $ 4,800,00 USD kredytów w Wielkiej Brytanii, ale kiedy położył skarżą mój dobry przyjaciel powiedział mi, że jedynym miejscem, aby uzyskać kredyt on-line jest DERRICK PARKER finansowania kredytowego, firma jest w 100% gwarancji, że jeśli stosuje się w pożyczki biznesu Jestem dostać kredyt bez żadnych opóźnień w transakcji, więc zrobiłem, z wielkim strach w moim sercu, aby nie stracić pieniędzy po raz drugi. Moi bracia i siostry chcę poinformować, że są jeszcze dobrzy ludzie na świecie, możemy zaufać i mieć wiarę na. Za radą mojego przyjaciela, w którym zwróci się do firmy na kredyt w zeszłym tygodniu i do mojego największego zaskoczenia i po prostu dostałem pożyczkę wczoraj. Mam nadzieję i zaufanie było wszystko na nic, ale teraz wiedziałem, że są prawdziwe, firma kredyt możemy ufać. Jestem przy tej okazji poinformować wszystkich, że jeśli jesteś w potrzebie pożyczki, nie idź gdzie indziej, więc starają się o kredyt. Znalazłem prawdziwe pożyczkodawcy kredytów, które mogą pomóc, bo powiedział mi, że sukces społeczeństwa jest jego pride.I żebyś starać się o pożyczkę w DERRICK PARKER finansowania kredytowego. Oto Companys email: derrickparkerloanfinance@outlook.com

  2014-10-28 04:48:45

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • sandy sandy

  czasem i bez tego się nie da. oprócz tego jak warto wiedzieć gdzie mają najlepsze warunki. ostatnio potrzebowałam trochę więcej kasy więc zdecydowałam się na skok chmielewskiego. mieli dobrą ofertę no i formalności to był moment.

  2014-01-08 01:10:09

  Oceniono 1 razy

  1
  x

  Odpisz na ten komentarz