Warunki jakie trzeba spełnić, by otrzymać pożyczkę

Warunki jakie trzeba spełnić, by otrzymać pożyczkę sxc.hu

Popularność pożyczek gotówkowych jako formy wsparcia finansowego wynika z szybkiej obsługi klientów przez instytucje prowadzące tego typu działalność.

Wystarczy przedłożyć zaledwie kilka dokumentów poświadczających tożsamość i zdolność kredytową pożyczkobiorcy, aby wnioskować o dodatkowe środki pieniężne. 

O przyznanie pożyczki gotówkowej ubiega się dziś coraz więcej osób. Uzyskane w ten sposób środki pieniężne przeznaczane są na bardzo różne cele, począwszy od budowy czy kupna domu, poprzez remont mieszkania i zakup wyposażenia bądź sprzętów, na organizacji wakacyjnych wypoczynków kończąc. Zachętą do korzystania z pożyczek gotówkowych udzielanych przez instytucje finansowe są też atrakcyjne oferty, w których proponuje się pożyczkobiorcom przyznanie w krótkim czasie środków finansowych na korzystnych warunkach. Jakie więc trzeba spełnić wymogi, aby ubiegać się o pożyczkę? 

Jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pożyczkę?

Wnioskując o przyznanie pożyczki, konieczne jest dostarczenie doradcy finansowemu dokumentów, na podstawie których będzie on w stanie określić zdolność kredytową klienta. Przykładowo, w instytucji MiniCredit niezbędne jest przedłożenie dokumentu tożsamości potwierdzającego obywatelstwo polskie, numeru PESEL i zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach. Ponadto należy też wykazać, że nie figuruje się w rejestrach dłużników. W celu identyfikacji klienta i późniejszego przekazania środków finansowych niezbędne jest również podanie numeru osobistego rachunku bankowego. Ze względu na niewielką ilość formalności koniecznych do załatwienia, wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo łatwe, a proces jej przyznania dość szybki. 

Podobne artykuły:


Przedkładając niezbędne dla uzyskania pożyczki dokumenty, trzeba mieć na uwadze, by dane w nich zawarte były bezbłędne, ponieważ instytucje finansowe weryfikują otrzymywane informacje. Wszelkie niezgodności mogą być powodem komplikacji i odmowy przyznania środków pieniężnych. Pożyczka udzielana jest tylko tym osobom, które wykażą zdolność kredytową. Dlatego doradca finansowy bierze pod uwagę wysokość i źródło uzyskiwanych dochodów. Najczęściej o pożyczkę ubiegają się osoby w wieku 20-70 lat, dla których źródłem dochodu jest praca na podstawie umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych, emerytura, renta, działalność gospodarcza lub rolnicza. O przyznanie środków finansowych można wnioskować indywidualnie lub wspólnie z małżonkiem, pracując w kraju bądź za granicą. 

Ile pożyczki możemy dostać?

Wysokość udzielanej pożyczki uwarunkowana jest wysokością osiąganych dochodów i dotychczasową historią kredytową pożyczkobiorcy. W przypadku stałych dochodów i zdolności kredytowej można liczyć na uzyskanie wyższych środków pieniężnych. Jakiekolwiek wątpliwości w związku z historią kredytową klienta mogą być przyczyną decyzji odmownej ze strony instytucji finansowej. 

Po złożeniu wymaganych dokumentów w instytucji finansowej sytuacja klienta jest poddawana szczegółowej analizie, na podstawie której podejmowana jest decyzja o przyznaniu pożyczki gotówkowej. Na odpowiedź ze strony instytucji klient zwykle oczekuje około kilkudziesięciu minut, ale zdarza się, że w przypadku wnioskowania o przyznanie dużych sum, nawet do dwudziestu czterech godzin. O wyniku postępowania klient jest informowany telefonicznie lub mailowo, a przyznaną kwotę otrzymuje na podane we wniosku indywidualne konto bankowe.

Podobne artykuły:


Więcej szczegółowych informacji na temat zasad związanych z ubieganiem się o pożyczkę gotówkową można przeczytać na https://www.mini-credit.pl/.

red

Dalej

x

10 komentarzy

Nie udało się dodać komentarza, spróbuj ponownie za chwilę

Komentarz powinien być dłuższy niż 5 znaków

Prosze wprowadzić prawidłowy adres e-mail

Nick powinien być dłuższy niż 4 znaki

 • Steven Holland Steven Holland

  UwagaSky Level Finance oferuje najlepsze opcje pozyczek mozliwych kredytobiorców. Oferujemy pozyczki i mozliwosci finansowe Na calym swiecie Jestesmy jednym z niewielu kredytodawców, którzy oferuja pozyczki gwarantowane bez oplaty dodatkowej. Wymyslilismy niesamowite opcje pozyczek, a kazda z tych opcji odpowiada wymaganiom finansowym kredytobiorców. Oferujemy pozyczki o oprocentowaniu 2%.Niezaleznie od tego, czy jestes bez pracy, czy pokazujesz zlej sytuacji kredytowej, lub potrzeba finansowania, zawsze bedziesz miec zle kredyty kredytowe Gwarantowane zatwierdzenie finansowania na poziomie Sky. Jestesmy prawdziwym zasobem online dla pozyczek zabezpieczonych bez gwaranta. Nasza zabezpieczona pozyczka bez sprawdzenia zdolnosci kredytowej jest równiez pelna lepszych ofert i wiecej opcji.Podejmujemy szybka decyzje w sprawie wniosku o pozyczke. Nasze procedury skladania wniosków o pozyczke online sa proste, latwe i mozesz oczekiwac od nas szybkiej decyzji. Nie ma absolutnie zadnej potrzeby skomplikowanej dokumentacji ani rozmów i spotkan, nie bedziesz musial stawic czola zadnemu uciskowi ani frustracji. Zycie stanie sie miekkie.Zatwierdzenie zabezpieczonych pozyczek bez sprawdzenia wiarygodnosci kredytowej sprawi, ze Twoje zycie bedzie plynne, latwe i jeszcze bardziej godne szacunku.Dbamy o mozliwosci finansowe wymienione ponizej:Finansowanie poczatkoweFinansowanie nieruchomosci komercyjnych *Joint Venture / Association z dlugoterminowymi relacjami biznesowymiKapital poczatkowy / finansowanie poczatkoweFinansowanie biznesowePrywatne fundusze kapitaloweFinansowanie prywatnego kapitalu nieruchomosciKonsolidacja zadluzeniaPozyczki zabezpieczone / niezabezpieczonePozyczki osobistePozyczki komercyjneKredyty na nieruchomosciPorozmawiaj z naszym doradca kredytowym, kontaktujac sie z nami dzisiaj ... e-mail:finance@skylevelltd.com

  2018-05-01 05:04:57

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Steven Holland Steven Holland

  UwagaSky Level Finance oferuje najlepsze opcje pozyczek mozliwych kredytobiorców. Oferujemy pozyczki i mozliwosci finansowe Na calym swiecie Jestesmy jednym z niewielu kredytodawców, którzy oferuja pozyczki gwarantowane bez oplaty dodatkowej. Wymyslilismy niesamowite opcje pozyczek, a kazda z tych opcji odpowiada wymaganiom finansowym kredytobiorców. Oferujemy pozyczki o oprocentowaniu 2%.Niezaleznie od tego, czy jestes bez pracy, czy pokazujesz zlej sytuacji kredytowej, lub potrzeba finansowania, zawsze bedziesz miec zle kredyty kredytowe Gwarantowane zatwierdzenie finansowania na poziomie Sky. Jestesmy prawdziwym zasobem online dla pozyczek zabezpieczonych bez gwaranta. Nasza zabezpieczona pozyczka bez sprawdzenia zdolnosci kredytowej jest równiez pelna lepszych ofert i wiecej opcji.Podejmujemy szybka decyzje w sprawie wniosku o pozyczke. Nasze procedury skladania wniosków o pozyczke online sa proste, latwe i mozesz oczekiwac od nas szybkiej decyzji. Nie ma absolutnie zadnej potrzeby skomplikowanej dokumentacji ani rozmów i spotkan, nie bedziesz musial stawic czola zadnemu uciskowi ani frustracji. Zycie stanie sie miekkie.Zatwierdzenie zabezpieczonych pozyczek bez sprawdzenia wiarygodnosci kredytowej sprawi, ze Twoje zycie bedzie plynne, latwe i jeszcze bardziej godne szacunku.Dbamy o mozliwosci finansowe wymienione ponizej:Finansowanie poczatkoweFinansowanie nieruchomosci komercyjnych *Joint Venture / Association z dlugoterminowymi relacjami biznesowymiKapital poczatkowy / finansowanie poczatkoweFinansowanie biznesowePrywatne fundusze kapitaloweFinansowanie prywatnego kapitalu nieruchomosciKonsolidacja zadluzeniaPozyczki zabezpieczone / niezabezpieczonePozyczki osobistePozyczki komercyjneKredyty na nieruchomosciPorozmawiaj z naszym doradca kredytowym, kontaktujac sie z nami dzisiaj ... e-mail:skylevel.finance@gmail.comstrona internetowa: www.skylevelltd.com

  2018-05-01 05:03:09

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Ben Ben

  Specjalizujemy się w usługach finansowych, oferując kredyty lokalne / międzynarodowe, zapewniając zabezpieczone i niezabezpieczone opcje pożyczek osobom fizycznym i instytucjom współpracującym przy bardzo konkurencyjnych stawkach kredytowych i elastycznych warunkach w celu spełnienia wszelkich warunków finansowych. Nie ma znaczenia, czy masz słaby wynik kredytowy, wciąż możemy zapewnić Ci szybką gotówkę na niespodziewane Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać szybkie i przystępne pożyczki, które odpowiadają wszystkim budżetom i wymaganiom: socialfinancelimited8@gmail.com

  2018-03-29 19:23:51

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • vick mara vick mara

  (VICK MARA LOAN COMPANY)       (vickmara3@gmail.com)Witajcie, pani Vick mara, pożyczkodawcy, która jest wiarygodną i wiarygodną pożyczkąw warunkach jasne i zrozumiałe przy 2% stopie procentowej. od12 000 do 8 000 000 USD, tylko euro i funty. Udzielam pożyczek biznesowych,Pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków. Jeśli typotrzebować loana2   musisz skontaktować się ze mną bezpośrednioW: (vickmara3@gmail.com)Niech cię Bóg błogosławi.Z poważaniem,Pani: vick maraEmail: (vickmara3@gmail.com)Uwaga: całą odpowiedź należy przesłać na adres: (vickmara3@gmail.com)

  2018-03-14 21:54:14

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • Hobelman Hobelman

  Czy potrzebujesz pożyczki? JEŚLI TAK! Skontaktuj się z Hobelman Finance and Mortgages Limited® Dla małych i dużych pożyczek. Oferujemy pożyczki po przystępnej stopie procentowej w wysokości 2%. Skontaktuj się z nami już dziś za pośrednictwem poczty elektronicznej na hobelmanfinance@gmail.com, a Twoja współpraca z nami będzie dobrym doświadczeniem. +17816567138 kredyt jest otwarty dla wszystkich bez względu na narodowość.

  2018-02-23 13:39:18

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • doradcakredytmarket doradcakredytmarket

  Dzień dobry,procedura ubiegania się o kredyt dla firm nie musi być czasochłonna iskomplikowana. Co więcej, nie musi kosztować dużo. Wiemy, że do tegoprzyzwyczaiły przedsiębiorców banki i różne instytucje pozabankowe, ale jako bylibankowcy chcemy to podejście zmienić! Wychodząc na przeciw oczekiwaniomprzedsiębiorców Kredyt Market przygotował ofertę, dzięki której środki na rozwójfirmy można pozyskać nie wychodząc z domu. Przedsiębiorców prowadzącychswój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy wKredytmarket.com. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do6 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełnianiawniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję zpropozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach odzatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Podokładne wyliczenia

  2018-02-01 13:31:07

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • BLANK ATM CARD BLANK ATM CARD

  UZYSKAĆ ​​KARTĘ KREDYTOWĄ, KTÓRA MOŻE ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE NA ZAWSZEJesteśmy profesjonalnym zespołem z dużym ringiem na całym świecie. Z ponad 2 milionami bankomatów zainfekowanych przez nasze złośliwe oprogramowanie i skimmery, możemy pobrać dane karty bankowej, które zawierają ścieżkę (1) i ścieżkę (2) za pomocą pinezki karty. Klonujemy te karty za pomocą przechwyconych danych do prawdziwych kart bankomatowych, które mogą być użyte do wypłaty w bankomacie lub przesuwania w sklepach i punktach sprzedaży. Sprzedajemy i dostarczamy te karty wszystkim naszym klientom i zainteresowanym nabywcom na całym świecie, karta ma dzienny limit wypłat w wysokości 5 500 USD w bankomacie i do 2,500 USD w sklepach.Oto nasze cenniki KART O ATM:BALANS: CENA10 000 USD: 200 USD20 000 USD: 300 USD35 000 USD: 450 USD50 000 USD: 500 USD100 000 USD: 5 500 USDCeny zawierają opłaty za wysyłkę i opłaty, zamów teraz: Skontaktuj się z nami:americanewbllankatm@gmail.comCZĘSTO ZADAWANE PYTANIA (FAQ)W trakcie świadczenia tych usług natknęliśmy się na tak wielu klientów, którzy mają różne pytania, więc mamy na celu odpowiedzieć na kilka pytań:(1): Czy sprzedajesz pieniądze?Nie, nie sprzedajemy pieniędzy. Jeśli przeczytasz nasz post poprawnie, zrozumiesz, jak działa ta cała sprawa.(2): Czy ta usługa / karta jest dostępna w moim kraju?Tak, nasze usługi / karty są dostępne na całym świecie, ponieważ programujemy je za pomocą zaawansowanych narzędzi hakerskich, które mogą uzyskać dostęp do dowolnego banku na świecie.(3): Jak uzyskać kartę po dokonaniu płatności?Wysyłamy za pośrednictwem DHL LUB AGENTA OSOBISTEGO, standardowa wysyłka zwykle trwa 3 dni. Potrzebujemy tylko twoich danych osobowych.Zamów teraz, skontaktuj się z nami za pomocą:americanewbllankatm@gmail.com

  2017-12-10 19:36:38

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • http://nf.pl/ http://nf.pl/

  witam jesteś w potrzebie pilnej pożyczki zapłacić swój dług rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rozpocząć domu ??? to tutaj przychodzi You Trust Company kabiny i przekaźnik na 100% pewien, bo to jest firma, gdzie i zrealizowane mój kredyt dla mojej matki leków dzisiaj tak kontakt Stella Rene Loan Firm prawdziwe przetestowane i godne zaufania, a dzisiaj jestem szczęśliwy i dostałem pożyczkę od 120000 dzisiaj tak się podłączyć pod mrsstellareneloanfirm@hotmail.com dziś e-mail i uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje problemy, bo nie mogę utrzymać to wielkie świadectwo sam do mojej jaźni, więc zdecydujesz się napisać na miejscu, bo wielka radość doszła do mojego serca i dziś mam żyć nowym życiem wszystko dzięki Stella Renekolochatechee

  2015-08-14 12:31:41

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • sidney sidney

  Jak mam kredyt z łatwością, jestem panią Sidney, obecnie mieszka w Nowym Jorku, USA. Jestem wdowa w chwili z trójką dzieci i utknąłem w sytuacji finansowej. Ostatnich dwóch miesięcy potrzebowałem na refinansowanie i płacić rachunki i kilka innych poważnych długów. Szukałem pożyczki $ 550.000,00 USD potem ubiegać się o kredyt w jednym z firmy online pożyczki, gdzie byłem oszukany o $ 4,800,00 USD kredytów w Wielkiej Brytanii, ale kiedy położył skarżą mój dobry przyjaciel powiedział mi, że jedynym miejscem, aby uzyskać kredyt on-line jest DERRICK PARKER finansowania kredytowego, firma jest w 100% gwarancji, że jeśli stosuje się w pożyczki biznesu Jestem dostać kredyt bez żadnych opóźnień w transakcji, więc zrobiłem, z wielkim strach w moim sercu, aby nie stracić pieniędzy po raz drugi. Moi bracia i siostry chcę poinformować, że są jeszcze dobrzy ludzie na świecie, możemy zaufać i mieć wiarę na. Za radą mojego przyjaciela, w którym zwróci się do firmy na kredyt w zeszłym tygodniu i do mojego największego zaskoczenia i po prostu dostałem pożyczkę wczoraj. Mam nadzieję i zaufanie było wszystko na nic, ale teraz wiedziałem, że są prawdziwe, firma kredyt możemy ufać. Jestem przy tej okazji poinformować wszystkich, że jeśli jesteś w potrzebie pożyczki, nie idź gdzie indziej, więc starają się o kredyt. Znalazłem prawdziwe pożyczkodawcy kredytów, które mogą pomóc, bo powiedział mi, że sukces społeczeństwa jest jego pride.I żebyś starać się o pożyczkę w DERRICK PARKER finansowania kredytowego. Oto Companys email: derrickparkerloanfinance@outlook.com

  2014-10-28 04:48:45

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • sandy sandy

  czasem i bez tego się nie da. oprócz tego jak warto wiedzieć gdzie mają najlepsze warunki. ostatnio potrzebowałam trochę więcej kasy więc zdecydowałam się na skok chmielewskiego. mieli dobrą ofertę no i formalności to był moment.

  2014-01-08 01:10:09

  Oceniono 1 razy

  1
  x

  Odpisz na ten komentarz