Zyskaj czas. Popraw ergonomię. Zoptymalizuj koszty (BEZPŁATNE WEBINARIUM)

Zyskaj czas. Popraw ergonomię. Zoptymalizuj koszty (BEZPŁATNE WEBINARIUM) Image courtesy of by KROMKRATHOG/FreeDigitalPhotos.net

Dla menadżerów firm możliwość szybkiego uzyskania zintegrowanych danych na temat kondycji przedsiębiorstwa jest jednym z najważniejszych czynników umożliwiających skuteczne zarządzanie i optymalizację kosztów.

Serwis decyzje IT zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium.

Z pomocą przychodzi zaawansowane rozwiązanie informatyczne ułatwiające szeroki ogląd sytuacji – system ERP.

  • Co zrobić, aby wdrożenie systemu ERP było szybkie i korzystne finansowo?
  • Jak łatwo i skutecznie zarządzać procesem wytwórczym?
  • Gdzie i jak szukać oszczędności, by nie obniżać jakości produktu?

Zapraszamy na bezpłatne webinarium, podczas którego odpowiemy na te i inne pytania dotyczące optymalizacji kosztów produkcji.

Zyskaj czas. Popraw ergonomię. Zoptymalizuj koszty. Przekonaj się sam. Zarejestruj się już dziś.

Termin: 27 czerwca 2014 roku, początek o godz. 10:00

Adresaci:

Webinarium skierowane jest do kadry managerskiej, Prezesów, Dyrektorów Zarządzających, Dyrektorów/Specjalistów ds. Sprzedaży, Dyrektorów Finansowych Analityków, Konsultantów, Innych

Prowadzący:

Łukasz Wilczyński z-ca dyrektora Działu Zarządzania Produktem, Sage Sp. z o.o.

Absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, kierunek Informatyka i Ekonometria, specjalizacja: Sztuczna Inteligencja.

Łukasz Wilczyński ma piętnastoletnie doświadczenie w rozwoju systemów ERP dla MSP. Jest długoletnim pracownikiem Sage sp. z o.o. (wcześniej Sage Symfonia i Matrix.pl).Od 5 lat odpowiada za rozwój oferty produktowo-usługowej, zgodnie z potrzebami klientów i użytkowników. Wcześniej, przez ponad 10 lat, zdobywał doświadczenie przy projektowaniu i tworzeniu rozwiązań w systemach klasy ERP wiodących producentów w Polsce, m.in. przy realizacji czterech różnych produktów z zakresu kontrolingu, budżetowania i analiz biznesowych.

Z produktem „Forte Business Intelligence” związany jest od samego początku, jako odpowiedzialny za funkcjonalność i ergonomię od momentu koncepcji, przez badanie potrzeb klientów, analizę wymagań, realizację aż do premiery. Szczególnie angażuje się w akcję przekazywania klientom informacji i doświadczeń z obszaru tematyki BI oraz promowaniem nowej koncepcji podejścia do wdrażania systemów klasy Business Intelligence.

Czas wolny poświęca rodzinie, aktywnościom sportowym (koszykówka, pływanie, narciarstwo), oraz hobby praktycznym (naprawa i restaurowanie samochodów oraz konstrukcje drewniane) i niepraktycznym (Teoria Chaosu Deterministycznego i jej rozliczne zastosowania).

Organizatorzy:

Sage jest jednym z największych dostawców rozwiązań ERP na świecie. Grupa Sage (Sage Group plc) jest także światowym liderem wśród dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie, głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Firma została założona w 1981 roku i jest notowana na Londyńskiej Giełdzie (LSE) od 1989 roku. Posiada 6 milionów klientów oraz ponad 13 200 pracowników na całym świecie.

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, APS, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.

Kontakt z organizatorem: Serwis decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515

decyzje-IT.pl