418 wyników powered by megaszukacz.pl

1 3 4 5

Firmy i oferty dla "partnerzy"

25626 wyników pokaż wszystkie

"Jak czytać i stosować umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania? - rezydencja, oddelegowania, zbycie aktywów, należności licencyjne, odsetki, zagraniczny zakład, transakcje nietypowe, podatek u źródła" Piekielnik i Partnerzy Sp. z o.o.

Dokumentacja cen transferowych i podmioty powiązane  jak sporządzić dokumentację transakcji zgodnie z art.9a ustawy o CIT

Dokumentacja cen transferowych i podmioty powiązane jak sporządzić dokumentację transakcji zgodnie z art.9a ustawy o CIT Piekielnik i Partnerzy Sp. z o.o.

PARTNERZY 10-lutego 39 Gdańsk

Delegacje, podróże służbowe i świadczenia pracownicze w 2011 roku    z uwzględnieniem planowanych zmian i projektu rozporządzenia z dnia 13 maja 2011 r. w sprawie wysokości oraz warunków ustalania należności przysługujących pracownikom z tytułu podróży służbowej na obszarze kraju oraz poza granicami kraju.

Delegacje, podróże służbowe i świadczenia pracownicze w 2011 roku z uwzględnieniem planowanych zmian i projektu rozporządzenia z dnia 13 maja 2011 r. w sprawie wysokości oraz warunków ustalania należności przysługujących pracownikom z tytułu podróży służbowej na obszarze kraju oraz poza granicami kraju. Piekielnik i Partnerzy Sp. z o.o.

Optymalizacja podatkowa  jeśli nie SKA to co?

Optymalizacja podatkowa jeśli nie SKA to co? Piekielnik i Partnerzy Sp. z o.o.

Budowanie wartości firmy  i optymalizacja podatkowa,  czyli jak skutecznie pozyskać kapitał i zaoszczędzić na podatkach

Budowanie wartości firmy i optymalizacja podatkowa, czyli jak skutecznie pozyskać kapitał i zaoszczędzić na podatkach Piekielnik i Partnerzy Sp. z o.o.

Delegacje i podróże służbowe oraz opodatkowanie świadczeń pracowniczych w 2012 i 2013 roku

Delegacje i podróże służbowe oraz opodatkowanie świadczeń pracowniczych w 2012 i 2013 roku Piekielnik i Partnerzy Sp. z o.o.

Imprezy integracyjne oraz działania marketingowe i promocyjne  w podatkach dochodowych i VAT  z uwzględnieniem najnowszych zmian i zmiany w podejściu organów skarbowych

Imprezy integracyjne oraz działania marketingowe i promocyjne w podatkach dochodowych i VAT z uwzględnieniem najnowszych zmian i zmiany w podejściu organów skarbowych Piekielnik i Partnerzy Sp. z o.o.

DOKUMENTACJA CEN TRANSFEROWYCH I PODMIOTY POWIĄZANE

DOKUMENTACJA CEN TRANSFEROWYCH I PODMIOTY POWIĄZANE Piekielnik i Partnerzy Sp. z o.o.